Tip na zhodnocení úspor: Na prodej je LaFerrari s 5453 najetými kilometry

přidejte názor
  • Ferrari postavilo pouze 500 kusů tohoto hybridního unikátu

  • Le Ferrari je na prodej jen výjimečně. Za tento kus byste museli zaplatit v přepočtu 60 milionů korun

  • Prodává ho dubajská společnost Al Tayer Motors

Ferrari LaFerrari patří k nejúchvatnějším sportovním automobilům, které kdo kdy vyrobil. Automobilka ho prodávala pouze prověřeným zákazníkům, kteří mají ve svých sbírkách další podobně unikátní modely se vzpínajícím se koněm ve znaku. A to se ještě na každého nedostalo, protože LaFerrari vzniklo v omezeném počtu 500 kusů. Prodávalo se v přepočtu zhruba za 35 milionů.

I z toho důvodu je LaFerrari cenným sběratelským artiklem, který se jen zřídkakdy objevuje na prodej. Nyní se jeden kus vyskytl v Dubaji, kde ho nabízí společnost Al Tayer Motors.

LaFerrari je nástupcem modelu Ferrari Enzo. Poprvé bylo představeno na autosalonu v Ženevě v roce 2013
Ferrari LaFerrari stálo v době svého uvedení v přepočtu 35 milionů korun. Nyní jeho cena strmě stoupá

Jedná se modelový rok 2014 s 5453 najetými kilometry v červené barvě Rosso Corsa. Rudý kabátek doplňují černá pětipaprsková kovaná kola, skrz které prosvítají červeně lakované brzdové třmeny masivních karbon-keramických brzd.

Červeno-černá barevná kombinace je hlavním motivem také uvnitř, kde toho kromě alcantarou čalouněných skořepin mnoho není. Tohle auto je okruhová zbraň, nikoliv komfortně laděné GT.

Pět levných ojetin, které v roce 2019 porostou na ceně
Přečtěte si také:

Pět levných ojetin, které v roce 2019 porostou na ceně

Přestože je nájezd vyšší, než má většina „uloženek“, jde o prověřené auto přímo o Ferrari. Jeho zástupci navíc tvrdí, že pro hybridní technologii je daleko lepší, když skutečně jezdí namísto dlouhodobého stání v garáži.

Cena necelých 60 milionů korun se může na první pohled zdát závratná, Odborníci ale odhadují, že LaFerrari se v budoucnu stane jedním z nejvyhledávanějších a nejdražších automobilů na světě a jeho cena s přibývajícími roky raketově poroste.

  • Žádné názory
  • Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?