Martin (neregistrovaný)
Jedna věc je mít normální auto za 500k což je de fakto obyčejná octavia, která vzbudí stejné nadšení a jehož cena půjde dolů stejně rychle asi jako u mrazaku a ta druhá mít celosvětově uznávaný sportovní vůz, který při správné péči majiteli přinese radost z řízení a hodnota vozu půjde jednou i nahoru.
Petr Celnar (neregistrovaný)
Mne v tomto seznamu,chybi napr. predchudce e46 a to M3 e36 (nejlepe 3,2), ktera je v beznem zivote stejne rychla jako m3 e46 a na okruhu jakbysmet.Pritom je to v dnesni dobe vetsi vzacnost, je jeste vice analogova a syrovejsi a jejich ceny kazdym rokem skacou nahoru o desitky %, pritom se daji jeste poridit za podobne penize jako slusne e46.
jájájáononon (neregistrovaný)
To naprosto souhlasím, jen E36 je spíš autem pro skalní fandy a opravdové znalce, mezi určitými typy novinářů není z nějakého důvodu moc oblíbená. Tito mainstreamoví novináři fandí generacím E30 a E46, a E36, která je dokonalým kompromisem mezi nimi, nepochopitelně zavrhují a rádi o ní píšou jako o neoblíbené, nepovedené etc... Všiml jsem si toho už před delší dobou a toto klišé se mezi nimi stále přetrvává, přestože doba už pokročila někam úplně jinam... Ti, co vědí, se usmívají a potichu skupují...
Lojzík (neregistrovaný)
Mazda MX-5 je úžasné auto, mám jej už tři roky, kupováno na https://www.truck1-cz.com/jina-technika/osobni-auta a musím říct že v žádném jiném autě jsem nezažil tolik zábavy jako v mazdičce. V létě jsem s ní dokonce absolvoval roadtrip do Chorvatska a byl to super zážitek.
sadiq zak (neregistrovaný)
Jste ve finančním zmatku? Máte finanční potíže? Máme odpověď na vás. Rychle a vážně se registruje. naše úroková sazba činí 2%. Všechno bude snadné a podvod zdarma. Další informace o kreditu     kontaktujte naše agenty na adrese:   kopalovax1@seznam.cz   johnsmartss@outlook.com Úvěr můžete získat 24 hodin po skončení půjčky.
donald (neregistrovaný)
Mě se zrovna nedávno auto pokazilo, a tak jsem si ojetinu vybíral právě z tohoto seznamu, nerad bych totiž kupoval nějaké ne moc spolehlivé auto. Navíc jsem neměl moc peněz, a tak jsem rád, že jsem díky https://www.bezvamoney.cz/nebankovni-pujcky/ dostal půjčku.
Sebastian (neregistrovaný)
Také jsem nové auto řešil prostřednictvím půjčky a to díky Ammado na https://www.ammadopujcky.cz/ a za půjčku jsem si koupil novou Škodu Rapid. Chtěl jsem i klasický leasing ale nakonec mi tom tam vyšlo levněji. Půjčku splácím a splátky se dají zvládnout. Zatím vše o.k.
Richard (neregistrovaný)
Super. Ono je fajn vidět, že existují ještě cenově dostupná auta. My jsme nedávno kupovali nedávno a chtěli jsme platit na ruku, žádný leasing. Tak jsme to vyřešili přes nebankovní konsolidace online. Není to sice úplně běžný přístup, ale na druhou stranu jsem já jakožto člověk financí znalý věděl, co dělám. ;-)