Nová Kia XCeed se ukázala na dalších fotkách. Oficiálně se představí zítra

přidejte názor
  • Zítra Kia oficiálně představí dalšího člena řady Ceed

  • Minimálně po stránce designu nemá XCeed příliš co skrývat 

  • Kia XCeed dostane techniku známou z ostatních modelů Ceed a současně také digitální přístrojový štít 

Na 26. června má Kia naplánované oficiální odhalení v pořadí už čtvrtého modelu řady Ceed. Po hatchbacku, kombi a stylovém ProCeedu přijde ještě crossover. Pokud jde o design, nemá tato novinka příliš co skrývat. Už před časem unikly na internet první fotky a dnes můžeme přidat další.

Kia XCeed je kompaktní crossover, který se v nabídce značky zařadí mezi malý Stonic a větší Sportage. Automobilka o novince mluví jako o SUV kombinovaném s kupé a zároveň slibuje sportovní posaz za volantem, prostorný interiér a objemný zavazadlový prostor. Kia nedávno také oznámila, že XCeed dostane po vzoru konkurenčních značek digitální přístrojový štít o velikosti 12,3".

Test Kia Ceed a Ceed SW 1.0 T-GDI: V jednoduchosti je krása
Přečtěte si také:

Test Kia Ceed a Ceed SW 1.0 T-GDI: V jednoduchosti je krása

Pokud jde o techniku, nedá se čekat žádné velké překvapení. Také XCeed dorazí se zážehovými přeplňovanými tří- a čtyřválci, respektive s novým dieselem 1.6 CRDi řady Smartstream. Pohon všech kol podle všeho XCeed nenabídne.

Už z dřívějších fotek bylo dobře patrné, že v případě modelu XCeed půjde o celkem pohledný vůz. Aktuální snímky, které pořídili slovenští kolegové z magazínu Autožurnál, to pouze potvrzují. Do prodeje dorazí čtvrtý člen řady Ceed ještě letos.

Vstoupit do diskuse
  • Našli jste v článku chybu?