Modernizované BMW řady 7 odhaleno. Ledvinky má opravdu rozměrné

2 nové názory
Autor: Redakce
  • BMW řady 7 prodělalo facelift 

  • Změny na designu jsou poměrně výrazné

  • Po vzoru nové X7 dostal také luxusní sedan gigantické ledvinky 

  • Oficiální odhalení proběhne ještě dnes 

BMW řady 7 se dnes představí ve své modernizované podobě. Ale i tentokrát, stejně jako v mnoha jiných případech, byla tato novinka prozrazena předčasně. Už v nedávné minulosti kolovaly po internetu nepříliš kvalitní fotky ukazující vše podstatné. Teď máme k dispozici menší galerii, díky které si můžeme modernizovanou sedmičku prohlédnout ze všech stran. Jak se vám líbí?

Fotky zveřejnil BMWBlog. Asi nejvíce diskutovanou změnou je přední část. Řada 7 dostala po vzoru nové X7 opravdu gigantické ledvinky, které výrazně zasahují až do kapoty. Stejně tak byla přepracována i zadní část, kde ale už nic kontroverzního nenajdeme.

Test BMW 750Ld xDrive: Šestiválcový diesel na čtvrtou
Přečtěte si také:

Test BMW 750Ld xDrive: Šestiválcový diesel na čtvrtou

Z profilu zaujme jinak tvarovaná „hokejka“. Nově je lišta táhnoucí se od předního k zadnímu blatníku zalomená do pravého úhlu. Interiér vypadá na pohled stejně, tedy kromě nové grafiky přístrojového štítu převzaté z BMW řady 8.

Na technické detaily si musíme počkat, BMW by ale mělo novou řadu 7 kompletně odhalit ještě dnes. Každopádně je potěšitelné, že se na některých jiných fotkách objevuje modernizované řada 7 také v provedení M760Li, takže by zde mohl i po faceliftu dvanáctiválec zůstat.

Pndřej (neregistrovaný)
Tak to je pěknej hnus!!!! Ty frickové se definitivně zbláznili!!! Normální ledvinky by asi uráželi víru jejich obohacovačů tak je museli zvětšit.
  • Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?