České video ve španělském TopGearu

  • SEAT získal 1. místo v letošní České cenu za PR v kategorii Přeshraniční spolupráce
  • Souboj zlaté olympioničky Báry Špotákové s Leonem Cupra zaujal světová média

České video ve španělském TopGearu je název vítězného projektu značky SEAT, který získal letošní Českou cenu za PR v kategorii Přeshraniční spolupráce. V nejvýznamnější české oborové soutěži v oblasti public relations se letos utkalo 290 projektů a její výsledky byly slavnostně vyhlášeny včera v Praze.

„Máme velikou radost, že projekt videa, v němž spolu závodí letící oštěp olympioničky Báry Špotáková s nejsportovnějším modelem značky SEAT – Leonem Cupra – zaujal nejen desítky médií po celém světě, ale také odbornou porotu České ceny za PR. Chtěl bych velmi poděkovat všem, kdo se na projektu podíleli – vedle samotné Báry oddělení komunikace SEAT v Barceloně a našim českým agenturám Ritual a AC&C Public Relations,“ říká Filip Stoulil, koordinátor prodeje, marketingu a PR komunikace  divize SEAT Porsche Česká republika. „Úspěšná spolupráce s AC&C nám až dosud vynesla pět Českých cen za PR, čehož si velmi vážím.“

Český importér značky SEAT využil projektu mateřské automobilky SEAT S.A., který představuje výjimečné lidi ve výjimečných situacích. Navrhl měření sil naprosto odlišných sportovních náčiní. Vedle hot hatche SEAT Leon Cupra se natáčení neobvyklého videa zúčastnila dvojnásobná olympijská vítězka v hodu oštěpem a dlouholetá ambasadorka značky Barbora Špotáková.

Ohodnoťte tento článek!

PŘIDAT KOMENTÁŘ: