Autosalonový večírek koncernu Volkswagen přece jen bude. Sledovat ho můžete živě

  • Nejdříve to vypadalo, že tradiční Volkswagen Group Night letos před startem pařížského autosalonu nebude

  • Volkswagen nakonec událost přece jen uspořádá 

  • Vše můžete sledovat živě 

Volkswagen vždy pořádal v předvečer velkých autosalonů obrovské akce, v rámci kterých stovkám pozvaným novinářům letmo ukazoval svůj program, který si druhý den mohli prohlédnout na výstavišti. Jenže před startem letošního ženevského autosalonu koncern Volkswagen hodně ubral, takže tradiční VW Group Night vypadala o mnoho laciněji, a podle dostupných informací se před nadcházejícím autosalonem v Paříži tato akce neměla konat vůbec. Něco se ale přece chystá, i když patrně v mnohem komornější formě, než bývalo zvykem dříve.

Doporučujeme: Autosalon Paříž 2016

Německá automobilka to oficiálně potvrdila s tím, že Volkswagen Group Media Night se odehraje tradičně v předvečer tiskových dnů, tedy 28. září. Začátek akce je naplánován na osmou hodinu večerní a případní zájemci budou moci sledovat vše v přímém přenosu. Ten začíná už v 19:45 a najdete ho na tomto odkazu.

Hlavní hvězdou pařížského autosalonu (a tedy i VW Group Night) by měl být čistě elektrický automobil o velikosti modelu Golf. Ten má představovat revoluci, protože to bude první elektrický Volkswagen, který nevychází z běžně dostupného modelu. Audi pak představí novou Q5, Škoda přiveze samozřejmě Kodiaq, Porsche ukáže hybridní Panameru a možná se dočkáme ještě nějakého překvapení.

Ohodnoťte tento článek!

PŘIDAT KOMENTÁŘ: