31 dní výhod pro Peugeot Professional

Na trhu lehkých užitkových vozů drží Peugeot v České republice již po několik let vedoucí pozici. V letech 2017 a 2018 se Peugeot v České republice stal nejprodávanější značkou užitkových vozů. V letošním roce za prvních 8 měsíců její prodej LUV oproti loňskému roku vzrostl o 4 % a drží druhou pozici na trhu LUV.

Úspěch značky je výsledkem obchodní politiky zaměřující se na kvalitu služeb a reakce na potřeby firemních klientů. Hlavním prodejním argumentem je komplexní servisní smlouva. Právě tuto výhodu staví do popředí akce 31 dní Peugeot Professional, v rámci níž si klienti mohou pořídit lehký užitkový vůz s tříletým servisem zdarma a s úvěrem 4,5 %.

Nabídka se vztahuje na kompletní řadu lehkých užitkových vozů značky Peugeot: Partner, Expert, Boxer. Klienti, kteří si v rámci akce zakoupí některý z těchto modelů, k němu získají bezplatný servis a údržbu, včetně výměny opotřebovaných dílů, práce i nadstandardních asistenčních služeb až na 3 roky/90 000 km.

Kromě toho mohou zákazníci využít akční ceny, například největší dodávka značky Peugeot Boxer přichází s atraktivní cenovkou 474 000 Kč za nejprodávanější verzi o objemu 13 m3.

Akční nabídka je platná pro firmy a podnikatele a potrvá od 1. do 31. října 2019 v celé koncesionářské síti Peugeot.

Ohodnoťte tento článek!
Sdílejte

PŘIDAT KOMENTÁŘ: