Volvo Group otevírá truck centrum Praha – sever

Společnost Volvo Group Czech Republic rozšiřuje svoji servisní síť o nové Truck Centrum Praha – sever. Prodej a servis nákladních vozidel Renault Trucks a Volvo Trucks ve Středočeském kraji tak od nového roku zajišťují čtyři z celkově 17 Truck Center provozovaných Volvo Group v rámci České republiky.

Truck Centrum Praha – sever poskytuje pod jednou střechou prodejní a poprodejní služby zákazníkům Renault Trucks a Volvo Trucks. Svoji polohou v severní části hlavního města na výjezdu u D8, přispívá k lepší obslužnosti a pokrytí požadavků zákazníků nejen ze středočeského kraje, ale rovněž tranzitujícím dopravcům.

Zázemí servisu se nachází v areálu společnosti PEMA a tvoří jej pět montážních jam a dvě stání na ploše téměř 1 400m2. Nedílnou součástí truck centra je moderní technické vybavení nezbytné pro diagnostiku, servis a opravu vozidel (například válcová dynamická zkušebna). Zákazníci mohou rovněž využít nabídky výměny pneumatik nejen na nákladních vozidlech, ale i na návěsové technice.

„Nadále pokračujeme v rozšiřování a navyšování kapacity naší servisní sítě. V loňském roce jsme otevřeli ve Strakonicích šestnácté Truck Centrum a nyní na Praze sever otevíráme další s pořadovým číslem 17. Velké části našich zákazníků je toto místo dobře známé, neboť zde v 90. letech značka Volvo Trucks působila a já jsem velmi rád, že se sem po letech znovu vracíme, tentokrát s oběma našimi značkami,“ řekl Pavel Kosík ředitel poprodejních služeb Volvo Group Czech Republic.

Portfolio služeb Volvo Group Truck Center

– prodej nových a ojetých vozidel, předprodejní servis

– zajištění financování a pojištění vozidel

– servisování vozidel a návěsové techniky

– autorizovaný servis návěsů Kögel

– prodej originálních náhradních dílů

– opravy havarovaných vozidel

– zajištění oprav na rovnací stolici

– válcová dynamická zkušebna, slaďování účinku brzdných souprav

– diagnostika, ověřování tachografů

– opravy, výměna náplní A/C R134a a čištění klimatizace

– montáž doplňků, příprava na STK

– kontrola geometrie vozidel

– Toll Collect

– express servis bez objednání

– zajištění odtahové služby

– pomoc při řešení pojistných událostí

– školení řidičů, konzultace

– nabídka dárkových předmětů z kolekce Renault Trucks a Volvo Trucks

Volvo Group otevírá truck centrum Praha – sever
Ohodnoťte tento článek!
4.7 (93.33%) 3 hlas/ů
Sdílejte

PŘIDAT KOMENTÁŘ: