Volkswagen Golf VIII kompletně vyzrazen hodiny před premiérou. Máme komplet galerii vč. interiéru

  • Volkswagen neuhlídal fotky osmé generace Golfu

  • VW Golf 2020 má výrazně odlišný design předních partií

  • Hlavními novinkami v interiéru jsou velké displeje a minimum tlačítek

  • Veškeré podrobnosti o novém Golfu přineseme už dnes večer

Dnes večer proběhne jedna z nejvýznamnějších automobilových premiér letošního roku. Volkswagen oficiálně odhalí osmou generaci svého letitého bestselleru. VW Golf zůstává jedním z prodejních pilířů značky i dnes, v éře SUV a crossoverů. Budeme na místě premiéry a v půl osmé večer přineseme veškeré podrobnosti o technice, výbavě a motorech. Fotky si ale můžete prohlédnout už teď. Přinesl je web Carscoops.

Na snímcích dobře vidíme, že Volkswagen Golf 2020 zachovává v mnoha ohledech designovou kontinuitu. Například ikonický tvar zadního sloupku se oproti odcházející generaci téměř nemění. Výrazně odlišná je ale příď se silně zaoblenou přední stranou kapoty a nízko položenou hranou. Tvary nárazníků se opět liší podle varianty – na fotkách je kromě standardního modelu také plug-in hybrid Golf GTE a model R nebo R-Line.

Podobné uspořádání horní části palubní desky dostane i nová Octavia. Zajímavou novinkou je miniaturní volič převodovky
Zaoblený profil přídě v kombinaci s ostrými rysy masky a světel nepůsobí na fotkách příliš elegantně. Naživo to snad bude lepší

V kabině nový Golf kombinuje známé motivy s volně stojícím středovým displejem, jaký dostane i nová Octavia, a miniaturním voličem automatické převodovky. Podobně jako ve větších modelech značky jsou ventilační otvory opticky propojené do jedné lišty přes celou šířku palubní desky. Oč více tlačítek je na volantu, o to méně jich vidíme na jiných místech. Panel v levé části palubní desky vypadá na fotkách jako dotykový. Všimněte si také osvětlených vstupů USB-C v přední části středové konzoly.

Další zajímavosti možná objevíte sami na fotkách v galerii. Na závěr ještě jednou připomínáme, že veškeré podrobnosti o novém Golfu přineseme už dnes večer.

Volkswagen Golf VIII kompletně vyzrazen hodiny před premiérou. Máme komplet galerii vč. interiéru
Ohodnoťte tento článek!
4.5 (90%) 4 hlas/ů

PŘIDAT KOMENTÁŘ: