Volkswagen Caddy s prodlouženou zárukou

Čtvrtá generace modelu Volkswagen Caddy se i na konci svého výrobního cyklu (nová generace přijde do prodeje počátkem roku 2021) těší velké oblibě zákazníků. V České republice si nyní mohou pořídit nový Caddy ještě výhodněji, protože součástí standardní výbavy je nadstandardní prodloužená záruka na 2+2 roky s limitem 1 000 000 ujetých kilometrů. To představuje nejen rozšířenou ochranu před nenadálými náklady, ale současně i zvýhodnění ve výši 40 000 Kč bez DPH.

Modely Caddy s nadstandardní sériovou prodlouženou zárukou na 2+2 roky s limitem 1 000 000 ujetých kilometrů budou k dispozici až do konce srpna 2020. Zákazníci si i nadále mohou pro model Caddy zvolit za příplatek prodlouženou záruku na 2+3 roky s omezením na 200 000 ujetých kilometrů (s možností uplatnění záručního plnění u servisních partnerů po celé Evropě).

Záruku na 2+2 roky/1 000 000 km pro Caddy mohou zákazníci kombinovat s dalšími akčními nabídkami, a to ať se jedná o financování, dlouhodobé akce nebo akční modely Go!.

V rámci prodloužené záruky lze uplatňovat záruční plnění ve stejném rozsahu jako u základní záruky.  Po ujetí více než 200 000 km poskytují záruční plnění pouze autorizované servisy značky Volkswagen Užitkové vozy v České republice, a to bez náhrady ostatních nákladů souvisejících s uplatněním reklamace. V prvních dvou letech je počet ujetých kilometrů neomezen a záruční plnění lze čerpat u kteréhokoliv autorizovaného servisního partnera v Evropě. V případě prodeje použitého vozidla přechází záruka na následného majitele.

Volkswagen Caddy s prodlouženou zárukou
Ohodnoťte tento článek!
1 (20%) 1 hlas/ů
Sdílejte

PŘIDAT KOMENTÁŘ: