Videodojmy: Škoda Fabia Combi 1.0 TSI po faceliftu

Škoda Fabia je na českém trhu neuvěřitelně populárním automobilem, takže její poslední facelift přitáhl značnou pozornost, i když se nic zásadního vlastně nezměnilo. Tedy kromě skutečnosti, že z nabídky zmizel naftový motor a zážehové tříválce dostaly filtr pevných částic, ale o tom jsme se zmínili už několikrát. V dalších našich videodojmech si ovšem ukážeme i drobnější novinky, které ani nemusí být na první pohled vidět.

Protože Škoda Fabia zůstala stále stejná, můžou si zájemci o více informací přečíst třeba závěr našeho dlouhodobého testu verze kombi s nejsilnějším tříválcem pod kapotou:

Škoda Fabia Combi 1.0 TSI: Jaký byl půlrok ve společnosti benzinového tříválce?

Ve videu zmiňujeme ještě měření na brzdě, které si můžete připomenout v dalším starším článku:

Co způsobil filtr pevných částic u Fabie 1.0 TSI? Nižší točivý moment a nepatrně horší dynamiku

A zde ještě odkaz na článek týkající se instalace osmnáctipalcových kol a nutných úprav, který také zmiňujeme ve videu:

Proč na auto za každou cenu nedávat extrémně velká kola? Nová Fabia vám to ukáže

Videodojmy: Škoda Fabia Combi 1.0 TSI po faceliftu
Ohodnoťte tento článek!
3.14 (62.86%) 7 hlas/ů

8 KOMENTÁŘE

  1. Pokud chci normální výbavu a kombi, dostanu se s cenou ke 350tis. a to je dost za malé auto. Navíc má tříválec s filtrem pevn.částic. Děkuji nechci.

    • Populární? To jsou spíše jen staré modely za málo peněz ne? Chtěl bych vidět člověka co si koupí fabii kllidně i za 600 tisíc v plné palbě. Za to cenu, můžete mít mnohem lepší vůz, nemyslíte?

      • Jako ta cena za plnou výbavu je dobrej přepal. Osobně bych nechtěl od škodovky vůbec nic za ty jejich nekřesťanský peníze.

  2. Tenhle FL se jim vůbec nepovedl. V efektu je to úplně to samé a né moc změněné za mě docela zklamání

  3. Tak to mě po shlédnutí videa vůbec nenadchli k tomu, abych si takové auto měl koupit a už vůbec ne v té nejhorší motorizaci, kterou Škoda nabízí za “nejlevnější” peníze. Myslím, že konkurence nabízí lepší auta v lepší motorizaci a výbavě, ne?

  4. Tak jedinou motorizaci co mají je litrovej tříválec, což je docela bída na kombík, takže ať si takovýhle mrzáky nechají.

  5. Já v tom litrovým tříválci jel a trochu to jede, ale ten zvuk je fakt hroznej. Jaká myslítě že je životnost takového motoru, když se to musí pořád hodnit do otáček?

PŘIDAT KOMENTÁŘ: