Videodojmy: Škoda Fabia Combi 1.0 TSI po faceliftu

Škoda Fabia je na českém trhu neuvěřitelně populárním automobilem, takže její poslední facelift přitáhl značnou pozornost, i když se nic zásadního vlastně nezměnilo. Tedy kromě skutečnosti, že z nabídky zmizel naftový motor a zážehové tříválce dostaly filtr pevných částic, ale o tom jsme se zmínili už několikrát. V dalších našich videodojmech si ovšem ukážeme i drobnější novinky, které ani nemusí být na první pohled vidět.

Protože Škoda Fabia zůstala stále stejná, můžou si zájemci o více informací přečíst třeba závěr našeho dlouhodobého testu verze kombi s nejsilnějším tříválcem pod kapotou:

Škoda Fabia Combi 1.0 TSI: Jaký byl půlrok ve společnosti benzinového tříválce?

Ve videu zmiňujeme ještě měření na brzdě, které si můžete připomenout v dalším starším článku:

Co způsobil filtr pevných částic u Fabie 1.0 TSI? Nižší točivý moment a nepatrně horší dynamiku

A zde ještě odkaz na článek týkající se instalace osmnáctipalcových kol a nutných úprav, který také zmiňujeme ve videu:

Proč na auto za každou cenu nedávat extrémně velká kola? Nová Fabia vám to ukáže

Videodojmy: Škoda Fabia Combi 1.0 TSI po faceliftu
Ohodnoťte tento článek!
3.3 (65%) 8 hlas/ů
Sdílejte

14 KOMENTÁŘE

 1. Pokud chci normální výbavu a kombi, dostanu se s cenou ke 350tis. a to je dost za malé auto. Navíc má tříválec s filtrem pevn.částic. Děkuji nechci.

  • Populární? To jsou spíše jen staré modely za málo peněz ne? Chtěl bych vidět člověka co si koupí fabii kllidně i za 600 tisíc v plné palbě. Za to cenu, můžete mít mnohem lepší vůz, nemyslíte?

   • Jako ta cena za plnou výbavu je dobrej přepal. Osobně bych nechtěl od škodovky vůbec nic za ty jejich nekřesťanský peníze.

 2. Tenhle FL se jim vůbec nepovedl. V efektu je to úplně to samé a né moc změněné za mě docela zklamání

 3. Tak to mě po shlédnutí videa vůbec nenadchli k tomu, abych si takové auto měl koupit a už vůbec ne v té nejhorší motorizaci, kterou Škoda nabízí za “nejlevnější” peníze. Myslím, že konkurence nabízí lepší auta v lepší motorizaci a výbavě, ne?

 4. Tak jedinou motorizaci co mají je litrovej tříválec, což je docela bída na kombík, takže ať si takovýhle mrzáky nechají.

 5. Já v tom litrovým tříválci jel a trochu to jede, ale ten zvuk je fakt hroznej. Jaká myslítě že je životnost takového motoru, když se to musí pořád hodnit do otáček?

  • Taky si říkám kolik asi tak může vydržet ten motor ? Když s tím člověk jede a musí to hnát do vysokých ? Asi nic moc jel jsem v tom jednou a díky nechci líp by udělali to dát do sekačky a do aut dávat něco výkonějšího co něco vydrží ne ?

   • Měl jsem to ve firmě a je fakt, že se to muselo tahat do velkých a chvílema s pocitem že nedojedu. Nevím proč si za těma tříválcema tolik stojí není to žádná sláva.

 6. Za mě jejich FL žádnou pozornost nezískal protože auto vypadá furt tak něják stejně akorát další věc kde si namastit kapsy děkuji nechci

 7. Viděli jste ty dvě auta pohromadě ? Myslím před a po FL? Za mě nic moc rozdíl a jsem z toho docela zklamanej čekali jste taky více ? Nebo aspoň aby to přidalo hezčí vzhled třeba jako u Octávky ?

 8. Nemyslím si, že by jí FL něják ublížil ale ani nepomohl co myslíte ? A ta 1.0 TSI to je prostě katastrofa jel jste někdy v tom někdo ?

 9. Pro mě osobně docela zklamání, že naftový motor není a ten jejich litr ještě dostal filtr pevných…

PŘIDAT KOMENTÁŘ: