V Dubaji tentokrát nakoupili „obyčejná“ auta. Do služeb policie míří základní Audi R8 a Q7

  • Dubajská policie si opět pořídila další zajímavé automobily 

  • V spolupráci s jedním místním dealerem si policie koupila dva exempláře Audi R8 a čtyři Q7

  • Ve flotile místní policie najdeme obrovskou spoustu všech možných supersportů včetně třeba Bugatti Veyron

Policie v Dubaji si jednou řekla, že začne zvyšovat bezpečnost na svých silnicích tím, že bude především hodně vidět. Zvolila pro to vskutku neobvyklou strategii, když postupně nakoupila řadu zajímavých automobilů všech možných značek od Mercedesu, přes Ferrari, až po Aston Martin. A s nákupy stále nekončí, protože si nedávno pořídila dalších šest aut. Tentokrát jde ale o relativně obyčejné modely.

Doporučujeme: Rolls-Royce Wraith Black Badge dorazil do České republiky. Má speciální karbon a posílený dvanáctiválec

Ve spolupráci s jedním místním dealerem si dubajská policie koupila dva exempláře Audi R8 a čtyři velká SUV Q7. Kupodivu v případě německého supersportu ale nejde o vrcholnou verzi V10 plus, nýbrž o běžné slabší provedení disponující desetiválcem o výkonu 397 kW (540 k). Pořád to ovšem není levný automobil, na našem trhu byste za takový stroj zaplatili více než čtyři miliony korun.

Doporučujeme: Albánská policie převzala flotilu elektrických VW Golf, které nemá kde nabíjet

Dvojice Audi R8 byla doplněna ještě čtyřmi exempláři modelu Q7. Ani v jejich případě nejde o vrchol nabídky, který aktuálně obstarává SQ7, policisté sáhli po zážehovém třílitrovém šestiválci disponujícím výkonem 245 kW (333 k).

V kontextu toho, co nakupovali policisté dříve, jsou tyto nejnovější modely vlastně úplně obyčejná policejní auta. V Dubaji totiž používá policie třeba Ferrari FF, Lamborghini Aventador, Aston Martin One-77 nebo dokonce Bugatti Veyron.

Ohodnoťte tento článek!
Sdílejte

PŘIDAT KOMENTÁŘ: