Úspora 15 % paliva s téměř novým vozidlem DAF

Zakoupením použitého vozidla DAF lze dosáhnout 15% úspory paliva i víc. První použitá, mimořádně efektivní vozidla z nové generace jsou dostupná u dealerů DAF a ve čtyřech střediscích DAF Used Truck Centre. Součástí dodávky je záruka od výrobce, nejnovější inovace a maximálně 400 000 najetých kilometrů. Téměř nové vozidlo je možné zakoupit na leasing s příznivou sazbou.

„Zkušenosti ukazují, že mnoho z těch, kteří zakoupili téměř nové vozidlo z řady roku 2017, předtím řídilo vozidlo Euro 5. Jsou schopní celkem snadno dosáhnout úspory paliva až 15 %, nemluvě o výhodách systému Maut, které souvisejí s provozováním vozidla Euro 6, a o výjimkách pro zvláštní oblasti v některých městech, průmyslových oblastech a přístavech,“ říká ředitel divize prodeje použitých vozidel Used Trucks ve společnosti DAF Marty van den Dungen.

„Podle výsledků novinářských testů dokáže každý, kdo řídí vozidlo Euro 6 první generace, dosáhnout úspory paliva až 7 %. Nezapomeňme na servisní intervaly 200 000 km, až 250 kg užitečného zatížení navíc a úžasné pohodlí nejnovější generace vozidel. Jsou tišší než dřív, zařazení jiného rychlostního stupně je téměř neslyšitelné a součástí standardní výbavy je nový systém klimatizace. Rovněž snadné použití tempomatu a funkce EcoRoll vás prostě ohromí,“ říká Van den Dungen

„Investice do vozového parku použitých vozidel DAF Euro 6 se vyplatila do posledního centu. Jsou neuvěřitelně spolehlivá a každý den provozu se nám daří dosáhnout úspory nákladů na palivo až 15 % v porovnání s vozidly Euro 5. Zčásti díky vyššímu užitečnému zatížení a delším servisním intervalům pozvedla nejnovější generace vozidel Euro 6 efektivitu mého vozového parku na mnohem vyšší úroveň. To není všechno: na mé řidiče udělalo skvělý dojem vynikající pohodlí a jízdní vlastnosti,“ uvádí majitel společnosti Maquisaba Logistics ze španělského Santa Comba Carlos Liste.

Každé použité vozidlo z nejnovější generace dostane u dealera DAF označení DAF First Choice. Tato vozidla vypadají jako nová. Absolvují kontrolu podle seznamu 200 bodů a jsou ve špičkové technické kondici, která je zárukou maximální spolehlivosti a optimální provozuschopnosti. Vozidla DAF First Choice, která nejsou starší než 4 roky, se dodávají s 12měsíční zárukou od výrobce, která se vztahuje i na veškeré doplňkové vybavení instalované z výrobního závodu.

Úspora 15 % paliva s téměř novým vozidlem DAF
Ohodnoťte tento článek!
3.5 (70%) 2 hlas/ů
Sdílejte

PŘIDAT KOMENTÁŘ: