TZ: Seat na Pařížském autosalonu překvapí inovativním konceptem své expozice

  • Inspirace konceptem „Stvořen v Barceloně“: Dvě odlišné zóny umožní návštěvníkům živý kontakt se značkou SEAT a nabídnou jim zážitky ve formátu 4D
  • SEAT odhalí v Paříži model Ateca X-Perience

SEAT zahájil odpočítávání do začátku Pařížského autosalonu, jehož brány budou pro veřejnost otevřeny od 1. do 16. října. Bezprostředně před tím, během tiskových dnů 29. a 30. září, odhalí SEAT jedinečný koncept své expozice, který poskytne návštěvníkům dosud nevídané zážitky z kontaktu se španělskou značkou.

SEAT překvapí v Paříži novým formátem svého stánku, který se skládá ze dvou odlišných zón. Interaktivní amfiteátr 4D, v němž se bude každých 30 minut promítat tisková konference, je vybaven konfigurátorem, který používá technologii BitBrain. Na vyspělém konfigurátoru si mohou uživatelé sestavit vůz SEAT Ateca, který nejlépe odpovídá jejich emocím a potřebám. Outdoorová zóna nabídne mimo jiné místo pro setkávání lidí, tiskové centrum a odpočinkový koutek. Návštěvníkům tak bude umožněn živý kontakt se značkou.

Také koncept „Stvořen v Barceloně“ bude v expozici značky SEAT na Pařížském autosalonu nápadně zastoupen. Jeho cílem je upozornit na pozoruhodné kvality, jako jsou inovace, technika a městský design, což jsou všechno hodnoty sdílené značkou SEAT i městem Barcelona.

SEAT prochází procesem transformace s cílem stát se značkou, která se zaměřuje na nabídku řešení pro snadnější a dostupnější mobilitu. Tato transformace pozmění vizi budoucnosti společnosti SEAT, její koncept mobility, produkty a služby, jakož i organizační strukturu, pracovní postupy a interní týmy.

Rovněž Ateca, třetí pilíř značky, bude hrát v hlavním městě Francie důležitou roli. Úspěšné první SUV značky SEAT učiní další krok verzí X-Perience, která oslaví na autosalonu světovou premiéru. Model Ateca X-Perience, inspirovaný středozemní kulturou, projevuje svou nejdobrodružnější stránku s mimořádnými vlohami pro jízdu v terénu a je cvičením, které ukazuje možnosti modelové řady Ateca i její budoucí potenciál.

Pařížský autosalon se koná v době, kdy SEAT konsoliduje své finanční výsledky a spouští největší produktovou ofenzivu v historii značky. SEAT neochvějně kráčí směrem k trvale udržitelné ziskovosti a očekává, že rok 2016 uzavře s kladným hospodářským výsledkem. V prvním pololetí dosáhl provozního zisku 93 milionů eur, což znamená meziroční zvýšení o 77 %. Po modelu Ateca uvede SEAT na trh tři nové modely, včetně nového crossoveru v kategorii SUV, který je vyvíjen a bude vyráběn v Martorellu.

Ohodnoťte tento článek!

PŘIDAT KOMENTÁŘ: