TZ: Hyundai představí v Paříži vysokovýkonný koncept RN30

Nadcházející autosalón v Paříži bude premiérou pro výkonný koncept automobilky Hyundai s názvem RN30. Další člen sportovní modelové řady N se oficiálně představí ve čtvrtek 29. září.

Koncept vychází z nové generace modelu i30 a vznikl v úzké spolupráci s týmem Hyundai Motorsport. Na jeho vývoji se podíleli také pracovníci z technického centra Hyundai (Hyundai Motor Europe Technical Center) a Hyundai Motor Performance Development & divize Vehicle High Performance. Pozoruhodný koncept zaujme účelným aerodynamickým designem a specializovanou vysokovýkonnou technikou, která poskytuje vzrušující zážitek z rychlé jízdy.

Silueta RN30 připomíná novou generaci Hyundai i30, ale s nižší a širším postojem pro vyšší stabilitu při jízdě a zatáčení ve vysokých rychlostech.

Koncept RN30 oslaví světovou premiéru na autosalonu v Paříži dne 29. září po boku nové generace Hyundai i30 a nového modelu i10. Tisková konference se bude konat v 15:15 SELČ na stánku číslo 417 v hale 3. Živý přenos z konference bude k dispozici na: www.hyundai.news/pms2016  Vysílání začíná v 15:00 SELČ.

 

Ohodnoťte tento článek!

PŘIDAT KOMENTÁŘ: