Také Toyota Auris (ne)míří do terénu. Verze Freestyle přidává plasty, ale nic dalšího

  • Také Toyota nabídne zájemcům „Octavii Scout“

  • Auris Touring Sports Freestyle toho v terénu moc nepředvede 

  • Jde o limitovanou edici zaměřenou na design 

  • Prodávat se začne v prosinci 

Kategorie oplastovaných kombi, respektive allroadů, je oblíbená cesta, jak jednoduše zařadit do nabídky „nový“ model. Příkladů na trhu najdeme hromadu od Octavie Scout, přes Subaru XV, až po verze Allroad od Audi nebo Cross Country od Volva. Nově se přidává s modelem Auris Touring Sports také Toyota.

Doporučujeme: I Toyota měla svůj Hummer. Mega Cruiser je zapomenutý unikát, který si teď můžete koupit

Není žádné tajemství, že v těchto případech jde hlavně o design, protože reální zákazníci stejně většinou do terénu nejezdí. Přesně na to také Toyota sází, protože u svého oplastovaného kombi nijak podvozek neupravila. Jednoduše přidala plasty kolem celé karoserie a stříbrné kryty podvozku. Jako bonus pak dostanete efektní litá sedmnáctipalcová kola. Tím výčet novinek týkajících se verze Freestyle končí.

V tomto případě totiž ani tak nejde přímo o novou verzi Toyoty Auris, jako spíše o snahu upozornit na příchod modelového roku 2018. Samotné provedení Freestyle vstoupí do prodeje v prosinci a kombinovat ho bude možné se všemi motory včetně hybridu. Automobilka ale upozorňuje na fakt, že jde o limitovanou edici. Čím přesně je tato novinka limitována, to tisková zpráva neuvádí.

Také Toyota Auris (ne)míří do terénu. Verze Freestyle přidává plasty, ale nic dalšího
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 1 hlas/ů

1 komentář

PŘIDAT KOMENTÁŘ: