Škoda odhalila další detaily nejvýkonnějšího SUV Kodiaq RS

  • První SUV značky ŠKODA ve sportovní verzi RS zaujme doplňky v černé lesklé barvě a dvacetipalcovými koly z lehké slitiny 
  • Zadní část modelu se vyznačuje viditelnými koncovkami výfuku a odrazkou přes celou šířku zadního nárazníku
  • Nové sportovní SUV bude mít světovou premiéru na pařížském autosalonu 2018

Mladá Boleslav, 18. září 2018 – ŠKODA láká na světovou premiéru vozu KODIAQ RS v Paříži dalšími fotografiemi. První SUV značky v provedení RS zapůsobí nejen svým vznětovým motorem o výkonu 176 kW (240 k), ale rovněž i elegantním sportovním designem s lesklými černými detaily a dvacetipalcovými koly Xtreme z lehké slitiny.

Nejvýkonnější SUV značky ŠKODA upozorňuje na své dynamické ambice řadou černých doplňků. V lesklé černé barvě je jak maska chladiče, tak i kryty vnějších zpětných zrcátek, lišty kolem bočních oken a podélné střešní nosiče. Na zádi zaujmou dvě viditelné koncovky výfuku pod nárazníkem a červená odrazka přes celou šířku zadního nárazníku – typický rozlišovací znak všech modelů RS značky ŠKODA.

Premiéra pro značku ŠKODA: sériová dvacetipalcová kola Xtreme

Jako první model v historii značky má ŠKODA KODIAQ RS již ve standardu dvacetipalcová kola Xtreme, která odhalují sedmnáctipalcové brzdové kotouče a červeně lakované brzdiče. ŠKODA KODIAQ RS je i díky těmto sportovním parametrům jednoznačně nejvýraznějším modelem v modelové paletě značky ŠKODA.

Premiéru na nejvýkonnějším SUV značky má rovněž nové logo RS, ve kterém je nyní písmeno V (jako vítězství) v červeném provedení, symbolizujícím sportovní charakter a sílu rodiny RS. Nové logo je umístěno na masce chladiče a na pátých dveřích. Světová premiéra prvního SUV v provedení RS bude v říjnu na autosalonu v Paříži.

Škoda odhalila další detaily nejvýkonnějšího SUV Kodiaq RS
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 2 hlas/ů
Sdílejte

3 KOMENTÁŘE

  1. furt to nemění nic na tom, že RS kodiaq prostě NE, je to jen zas reklama pro mladý lidi.. na RS se bude čekat určitě tak dva roky, když na klasický SUV se čeká tok …

  2. RS není sportovní vůz, je to jen rádoby označení.. a už vubec né kodiaq v RS provedení, to už šlapanec vedle…

  3. ale jak dlouho se na to auto ceka a koilik to ma k*rvitek, octa jich ma prej 12, shade neni co bejvala uz davno

PŘIDAT KOMENTÁŘ: