Škoda Kodiaq má smůlu. Do finále ankety Car of the Year 2017 nepostoupila

TIP Klikněte na galerii pro větší zobrazení

  • Anketa Car of the Year 2017 zná sedm finalistů 

  • Škoda Kodiaq do finále nepostoupila 

  • Naopak mezi finalisty najdeme třeba Alfu Romeo Giulia, Volvo S90, Nissan Micra nebo Toyotu C-HR

Anketa Car of the Year 2017 zná sedm finalistů, ze kterých vzejde celkový vítěz. Mezinárodní porotu zaujala třeba Alfa Romeo Giulia, naopak ani jedno z nových koncernových SUV se do finále neprobojovalo. Už teď je tedy jasné, že Škoda Kodiaq titul evropského auta roku nezíská.

Doporučujeme: 9 důvodů, proč se bude Škoda Kodiaq prodávat víc než dobře [první jízdní dojmy]

Rozhodovat se bude mezi Alfou Romeou Giulia, novým Citroënem C3, Mercedesem třídy E, Nissanem Micra, Peugeotem 3008, Toyotou C-HR a Volvem S90/V90. Kromě koncernových SUV porotu nezaujal ani Jaguar F-Pace, Porsche 718 Boxster/Cayman, Panamera, nový Mégane, Scénic nebo Maserati Levante.

Porota se s finálovou sedmičkou ještě jednou sveze, než definitivně rozdá své hodnocení. Výsledky se dozvíme jako už tradičně v březnu těsně před zahájením ženevského autosalonu.

Ohodnoťte tento článek!

4 KOMENTÁŘE

  1. Také tam neměla co dělat. Tuctové neinovativní řešení pro vybranou užší klientelu. Navíc klon modelu Seatu…

  2. Osobně si myslím, že Koďák není v široké konkurenci až tak vyjímečný, resp. nechápu, proč by měl být. Na rozdíl od Superba, který je zepředu doslova nezaměnitelný. Ale i tak – v obou případech se žádná mimořádná inovativnost nekoná, takže si myslím, že je to tak v pořádku. A není to přeci jen o designu.

PŘIDAT KOMENTÁŘ: