Škoda Kamiq je uvnitř k nerozeznání od Škody Scala. Najdete nějaký rozdíl?

  • Škoda odhalila interiér nového crossoveru Kamiq

  • Přesně podle očekávání vypadá Kamiq uvnitř jako Scala

  • Kamiq má o dva milimetry delší rozvor než Scala, ale  menší zavazadelník 

Škoda pokračuje v postupném odhalování svého nového crossoveru Kamiq. Tentokrát se můžeme poprvé podívat do interiéru, kde na nás ale žádné překvapení nečeká. Už dlouho dopředu bylo zřejmé, že co do zpracování palubní desky, středového panelu a vůbec veškerých ovladačů půjde Kamiq ve stopách nové Škody Scala. A také tak ve značné míře činí. Rozdíly se takhle podle fotek hledají jen velmi těžko.

Víme, podle čeho se doopravdy jmenuje Škoda Kamiq. To neuhodnete

Přesvědčit se o tom můžete níže, kde najdete aktuálně zveřejněnou fotku interiéru nové Škody Kamiq vedle stejného pohledu do interiéru Škody Scala. I tentokrát mladoboleslavská novinka nabídne digitální přístrojový štít o velikosti 10,25″, další rozměrný displej uprostřed palubní desky nebo výdechy ventilace vytažené až ke dveřím, což má interiér opticky rozšiřovat.

Rozvor nového crossoveru Kamiq má hodnotu 2651 mm. Je tudíž o dva milimetry delší než u modelu Scala. Před koleny zadních cestujících by měla být k předním sedadlům rezerva zhruba sedm centimetrů. Základní objem zavazadlového prostoru je 400 litrů, po sklopení získáte 1395 litrů. V tomto směru je Kamiq menší než Scala, která nabízí 467/1410 l.

Jak už asi víte, oficiální výstavní premiéra proběhne v Ženevě. Skutečné odhalení ale téměř jistě proběhne dříve.

Skoda Kamiq interier
Nově nám Škoda umožnila pohled do interiéru modelu Kamiq. Palubní deska podle očekávání navazuje na Škodu Scala
Škoda-Scala-interiér-1
A zde stejný pohled do interiéru Škody Scala. Rozdíly se hledají jen velmi těžko. My pozorujeme kromě detailů akorát jiný tvar volantu
Škoda Kamiq je uvnitř k nerozeznání od Škody Scala. Najdete nějaký rozdíl?
Ohodnoťte tento článek!
3.8 (76%) 5 hlas/ů

2 KOMENTÁŘE

  1. Je docela škoda, že interiér vypadá stejně až na některé maličkosti. Hold si budeme muset zvyknout, že vevnitř to teď bude stejné

    • To se dalo čekat, Kamiq přišel krátce po Scale a jak je u škodovky zvykem, všechno poslední dobou vypadá podobně. Mě se to prostě nelíbí, čekal jsem nějakou změnu, ale bohužel opět nic. Já bych to teda nechtěl.

PŘIDAT KOMENTÁŘ: