Škoda Fabia se už brzy představí v edici WRC R5. O motorech zatím můžeme jen spekulovat

  • Škoda Fabia se brzy představí v edici WRC R5

  • Na internetu už koluje první obrázek 

  • Půjde zejména o design, neoficiální informace ale naznačují také možné překvapení v nabídce motorizací 

  • Oficiálně se edice WRC R5 představí za pár dnů 

Škoda si pro své fanoušky připravila drobné vánoční překvapení v podobně modelu Fabia v edici WRC R5, odkazující na soutěžní speciály. Oficiálně se novinka představí až za pár dnů, jenže jako v mnoha jiných případech byl i tentokrát internet rychlejší, takže si vůz můžeme už prohlédnout.

Fabia v edici WRC R5 dostane decentní spoiler pod přední nárazník i nad zadní okno, sem tam nějaké ty nápisy a především zelená litá kola. O bližších podrobnostech zatím můžeme jen spekulovat. Podle všeho půjde zejména o design, nicméně neoficiální informace předpovídají překvapení týkající se také motoru.

Doporučujeme: Škoda Fabia Combi 1.0 TSI v dlouhodobém testu — Půl roku s tříválcem

První fotku zveřejnil polský magazín SuperAuto. Podle jeho informací by měl být pod kapotou dokonce i čtyřválec 1.4 TSI, naladěný na 125 kW (170 k) a spojený s automatickou převodovkou DSG. Stejnou informaci přinesli i naši kolegové z Autorevue.cz, nicméně lidé ze Škody to na náš přímý dotaz nepotvrdili. Z jejich zdráhavé odpovědi vyplynulo, že i WRC R5 dostane tříválce.

Jak to nakonec s novinkou bude, to se každopádně dozvíme už velmi brzy. Oficiálně potvrzené datum představení vozu je 12. prosince.

skoda-fabia-r5

 

Škoda Fabia se už brzy představí v edici WRC R5. O motorech zatím můžeme jen spekulovat
Ohodnoťte tento článek!
4.6 (91.43%) 7 hlas/ů

1 komentář

PŘIDAT KOMENTÁŘ: