SEAT Service přebírá zimní starosti svých zákazníků na svá bedra

  • Motto kampaně: „Postaráme se o Váš SEAT a Vy si užívejte zimy“

  • Kompletní servisní služby pod jednou střechou: profesionálně a výhodně

  • Zimní servisní kampaň SEAT platí od 1. října do 31. prosince 2016

SEAT Service spouští pro své zákazníky servisní kampaň zaměřenou na kompletní přípravu vozidla na nejchladnější měsíce roku. Akční nabídku s mottem „Postaráme se o Váš SEAT a Vy si užívejte zimy“ mohou majitelé zánovních i starších vozů SEAT využít v období od října až do konce letošního roku. Kromě zvýhodněné zimní servisní prohlídky zahrnuje portfolio servisních služeb mimo jiné profesionální SEAT Pneuservis s nadstandardními službami a zárukami, slevové poukazy Fitness plán pro výhodný nákup servisních úkonů, Originálních dílů SEAT®, Economy dílů a Originálního příslušenství SEAT®, výhodnou nabídku servisních úkonů s kompletními cenami SEAT pro majitele starších vozů SEAT, program SEAT STK Service i akční nabídku výměny skla čelního okna s bonusem.

Základním předpokladem pro bezpečný provoz v zimních podmínkách je přezutí vozu na zimní pneumatiky, jejichž speciální měkčí směs nabízí na rozdíl od letních pneumatik optimální provozní vlastnosti při teplotách nižších než 7 °C. SEAT Pneuservis zajistí nejen kompletní výměnu kol včetně vyvážení, ale také vyčištění a uskladnění kol s letními pneumatikami. Samozřejmostí je kontrola stavu pneumatik včetně hloubky dezénu.

V případě nutnosti výměny opotřebovaných zimních pneumatik si mohou zákazníci vybírat z širokého sortimentu kvalitních zimních pneumatik, přičemž autorizované servisy SEAT se postarají o ekologickou likvidaci opotřebovaných pneumatik. S nákupem nové zimní pneumatiky získá zákazník automaticky nadstandardní záruku SEAT PneuGarance, která platí po dobu tří let a lze ji uplatnit u všech autorizovaných partnerů SEAT v České republice.

SEAT PneuGarance se vztahuje na neopravitelná poškození vzniklá při běžném provozu, včetně najetí na obrubník. Zákazníkovi je při nákupu nové pneumatiky poskytnuta sleva až 70 % z ceny pneumatiky, na níž je záruka poskytována. S platnou doživotní Zárukou mobility lze navíc využít také odtah do nejbližšího autorizovaného servisu SEAT. Méně defektů pneumatik a více mobility slibuje systém AirStop®, který umožňuje bezpečné dojetí do nejbližšího servisu SEAT i s poškozenou pneumatikou. Systém AirStop® zvyšuje bezpečnost bez negativního vlivu na jízdní komfort.

S přezutím vozu SEAT na zimní pneumatiky se vyplatí podrobit vůz důkladné zimní servisní prohlídce, která je v rámci letošní zimní servisní kampaně SEAT nabízena za výhodných 199 Kč včetně DPH. Důkladně školení technici zkontrolují všechny důležité součásti vozidla, od klimatizace až po akumulátor, které jsou zásadní pro bezpečný a spolehlivý provoz v zimním období. Kromě toho zaměří svou pozornost na případné netěsnosti a poškození motoru a motorového prostoru, zjistí, zda byly na voze provedeny všechny dílenské a svolávací akce, prověří funkčnost všech bezpečnostních systémů, včetně osvětlení a stěračů, a v případě potřeby navrhnou a zajistí výměnu či doplnění potřebných provozních kapalin a dílů. Nechá-li zákazník zjištěné nedostatky odstranit v příslušném servisu, nebudou mu náklady na zimní servisní prohlídku účtovány.

Veškeré opravy, i většího rozsahu, lze výhodně zrealizovat uplatněním slevových poukazů Fitness plán. Díky tomuto programu zůstane vůz SEAT v nejlepší kondici a jeho majitel přitom ušetří až 20 %. Knížku plnou slevových poukazů lze uplatnit na příslušenství, díly a servisní úkony. Majitelům vozů SEAT starších 5 let vychází SEAT Service vstříc programem kompletních cen SEAT. Zákazník má díky němu jistotu, že v autorizovaných servisech SEAT nezaplatí ani haléř navíc

Pevná cena zahrnuje díly (originální i Economy), čas i práci mechanika se zvýhodněnou hodinovou sazbou a DPH. Výměna akumulátoru Economy 44 A.h/200 A u modelu
Leon 1.4 63 kW z roku 2008 tak vyjde na pouhých 1850 Kč, brzdové obložení a kotouče vpředu u téhož modelu vymění autorizované servisy SEAT za 5250 Kč. Více informací naleznete na www.kompletniceny.seat.cz. Pro majitele starších vozů SEAT je určen také program SEAT STK Service, jehož součástí je bezplatné zajištění technické kontroly a měření emisí v nezávislé STK, pokud zákazník svěří přípravu vozidla autorizovanému servisu SEAT.

Zimní servisní kampaň SEAT 2016 přináší rovněž speciální akční nabídku rychlé a profesionální výměny poškozeného skla čelního okna za výhodnou cenu. Originální skla SEAT jsou rozměrově přesná, vyznačují se vysokou pevností a odolností, mají skvělé optické vlastnosti, čímž zaručují optimální výhled z vozu za všech světelných i povětrnostních podmínek, chrání před ultrafialovým zářením a jsou velmi bezpečná. Jako bonus obdrží zákazníci sadu originálních stíracích lišt za pouhou 1 Kč.

V závislosti na stáří vozidla a charakteru opravy používají autorizované servisy SEAT Originální díly SEAT® nebo Economy díly, jejichž pořízení může být ještě výhodnější s využitím Fitness plánu. Samozřejmostí je dvouletá záruka ode dne prodeje nebo montáže. Originální díly SEAT® ušetří značné finanční prostředky. Jejich mimořádná kvalita, dlouhá životnost a vysoká technická úroveň je totiž zárukou spolehlivé a bezpečné jízdy nejen v zimním období, ale po celý rok. Například pro vybrané verze modelů Leon, Altea, Toledo lze pořídit sady brzdového obložení vpředu za 1887 Kč, vzadu za 1361 Kč, pylový a prachový filtr pro vybrané verze modelů Alhambra, Altea, Leon vyjde na 480 Kč a aditivum do chladicí kapaliny o objemu 1,5 l stojí 407 Kč.

Economy díly představují výhodu pro majitele vozů starších pěti let. Jejich účelem je snížit náklady na údržbu, aby odpovídaly časové hodnotě vozu. Konstrukční vlastnosti Economy dílů a jejich materiály byly patřičně upraveny a k výhodnější ceně, která je v průměru o 25 % nižší v porovnání s Originálními díly SEAT®, přispívá také menší počet variant. Vždy je však zaručena optimální úroveň bezpečnosti a funkčnosti. Nabídka Economy dílů zahrnuje mimo jiné pylový a prachový filtr pro vybrané verze modelů Alhambra, Altea, Leon, Toledo za 450 Kč, akumulátor Economy 44 A.h/200 A za 1582 Kč, přední brzdový kotouč Economy pro vybrané verze modelů Leon, Altea, Toledo za 1414 Kč nebo zapalovací svíčku LongLife Economy pro vybrané motory modelů Altea, Cordoba, Exeo, Ibiza, Leon, Toledo za 174 Kč.

Další oblastí, v níž lze uplatnit slevové kupony Fitness plánu, je Originální příslušenství SEAT®, které je pro zákazníky skvělou příležitostí, jak si svůj originální vůz SEAT se sportovním charakterem a jasně definovaným stylem doladit přesně podle svých představ. Pro zimní období doporučují odborníci rozšířit výbavu vozidla o sněhové řetězy Turisport (od 2320 Kč) a teleskopickou škrabku na led se smetáčkem za 348 Kč. Fanoušci zimních sportů ocení praktické a bezpečné systémy pro přepravu nákladu na střeše, ať se jedná o nosiče lyží a snowboardů za 3365 Kč, nebo střešní box na lyže a zavazadla s objemem 420 litrů a praktickým oboustranným otvíráním za 14 898 Kč. Interiér ochrání před vlhkostí a nečistotami pryžové koberce s přesnými tvary pro jednotlivé modely (ceny od 1925 Kč) a plastová vana do zavazadlového prostoru (ceny od 811 Kč).

Profesionální péče v autorizovaných servisech SEAT za velmi konkurenceschopné ceny v rámci Zimní servisní kampaně SEAT 2016 je zárukou bezproblémového provozu po celou zimu. Výhodou pro řidiče vozů SEAT je i to, že všechny potřebné servisní služby naleznou pod jednou střechou, což znamená značnou úsporu času. Participující servisní partneři SEAT nabízejí zimní servisní akci od 1. 10. do 31. 12. 2016.

Ohodnoťte tento článek!
Sdílejte

PŘIDAT KOMENTÁŘ: