Rolls-Royce a National Geographic ukazují, že se nový Cullinan terénu nebojí (6x video)

  • Před časem Rolls-Royce oznámil partnerství s National Geographic 

  • V rámci spolupráce podnikne stále ještě maskované SUV Cullinan cestu ze Skotska na Blízký východ a posléze také do Ameriky

  • Vše bude dokumentovat tým z National Geographic v čele s cestovatelem Cory Richardsem 

  • Cesta začala 4. dubna, takže si můžeme prohlédnout první krátká videa

Kdo dnes nemá SUV, ten jako by nebyl. I automobilka Rolls-Royce proto usilovně pracuje na příspěvku do této kategorie, který bude oficiálně představen ještě letos. Než se tak stane, podnikne prototyp modelu Cullinan dobrodružnou cestu všemi možnými terény. Vše zdokumentuje tým National Geographic v čele s cestovatelem Cory Richardsem. Cesta odstartovala minulou středu, takže se už můžeme podívat na první výsledky této spolupráce.

Rolls-Royce Cullinan vyrazil ze Skotska, následně to vezme přes Alpy do pouští na Blízkém východě a před svým odhalením se ještě podívá do Ameriky. Podle všeho v budoucnu nejluxusnější SUV tak chce dokázat, že Range Rover není jediné drahé SUV schopné vypořádat se s opravdu tvrdým terénem.

Pokud jde o vůz samotný, oficiálně se o něm kromě názvu mnoho neví. Podle spekulací by se měl pod kapotou objevit tradiční dvanáctiválec o objemu 6,75 litru, mohlo by ovšem dojít také na hybridní provedení. Přesný termín premiéry zatím také není znám, každopádně se zdá, že si do odhalení budeme moci prohlížet maskovaný prototyp na dalších videích podobných těm, které najdete níže:

Rolls-Royce a National Geographic ukazují, že se nový Cullinan terénu nebojí (6x video)
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 1 hlas/ů

1 komentář

PŘIDAT KOMENTÁŘ: