Renault Trucks T P-ROAD pro autodopravu Lišákmax

Model Renault Trucks T 460 P-Road si převzal vůbec první český zákazník, kterým je společnost Autodoprava Lišákmax s.r.o. Tahač adaptovaný na podvozek z produkce specializované továrny Used Trucks značky Renault Trucks představuje všestranné a okamžitě dostupné řešení na trhu ojetých nákladních vozidel.

Podvozek modelové řady T v konfiguraci 4×2 X-LOW byl v rámci adaptačního procesu důkladně zkontrolován techniky a vybaven motorem DTI 11 o výkonu 460 k, robotizovanou převodovkou Optidriver se strategií řazení FUEL ECO a hydraulickým retardérem. Na vozidlo byly rovněž instalovány nové podélníky a spoje. Nedílnou součástí realizované přestavby je záruka výrobce Renault Trucks a kompletně aktualizovaná technická dokumentace.

Renault Trucks T P-ROAD je osazen valníkovou nástavbou s třístranných shrnovacím systém CS Mega, jejíž kapacita je 20 palet.

„Renault Trucks P-ROAD pro mě představuje ideální a rychle dostupné řešení pro potřeby mého podnikání. Se značkou Renault Trucks mám bohaté zkušenosti díky provozování modelu Midlum a tak věřím, že má spokojenost bude pokračovat i s T P-ROAD,“ řekl Lubomír Dubašak, majitel společnosti Autodoprava Lišákmax, s.r.o.

Ohodnoťte tento článek!
Sdílejte

1 komentář

PŘIDAT KOMENTÁŘ: