Na přívěsu od Agadosu lze jednoduše převážet i motocykly

Před letní sezónou řeší majitelé motorek, jak bezpečně dovézt motocykly do servisu na tradiční prohlídky, jak převézt nový stroj z obchodu až domů či do prázdninové destinace nebo jak dopravit závodní motorky na speciální dráhy. S řešením přichází největší český výrobce přívěsných vozíků, velkomeziříčská společnost Agados, která má ve svém portfoliu také přívěsné vozíky speciálně upravené na přepravu motocyklů. Nabízí rovněž doplňkové díly na převoz motocyklu, které lze využít na jakýkoliv přívěsný vozík.

Výrobce přívěsů nabízí milovníkům motorek tři druhy přívěsných vozíků série KANGARO. Vozíky Kangaro-15 jsou určeny pro přepravu až tří motocyklů. Jedná se o masivní přívěsy s podlahou a velkou variabilitou s možností i nástavby bočnic a plachty. Vyrábí se až do celkové hmotnosti 1200 kg. Pro přepravu jednoho až dvou motocyklů lze využít vozík Kangaro-12. Podlaha a nízké bočnice 10cm redukuje ostřik motocyklů od tažného vozidla v případě nepříznivého počasí. I tento přívěs je možné vybavit nástavbou bočnic včetně plachty. Na přívěs Kangaro VZ-21 lze také umístit až dva motocykly a je standardně vybaven nájezdem. Všechny tři typy vozíků se vyrábí v nebržděném i brzděném provedení a schválená maximální rychlost je 130 km/h. Snažíme se co nejvíce rozšířit nabídku, abychom uspokojili požadavky zákazníků, proto jsou v našem sortimentu například i vozíky na přepravu motocyklů. Jejich prodejnost se rok od roku zvyšuje. Mezi nejprodávanější typ vozíku na přepravu motorek patří KANGARO-12, a to pro jeho výbornou variabilnost. Příslušenství lze upravit na míru každému zákazníkovi individuálně,”říká jednatel společnosti Agados Petr Ostrý.

Agados nabízí také speciální ližinu Kangaro s obloukem, sloužící k usazení motocyklu na přívěs a k zamezení jeho bočního posuvu. „Spolu s řádným upevněním motocyklu upevňovacími pásy k přívěsu významně přispívá k zabezpečení během jízdy. Rozměrově vyhovuje pro převoz většiny motocyklů a je vhodná pro montáž do přívěsu o minimální ložné ploše 206cm,“ dodává Petr Ostrý. Pro snadnější nakládání motocyklu na přívěs pak slouží nájezd Kangaro s nosností 200kg. Rozměrově nájezd vyhovuje pro najetí většiny motocyklů.

K převozu motocyklů se používá také přívěsová řada VZ – O. Tyto přívěsy díky vysokým bočnicím a laminátovému víku ochrání motocykl před povětrnostními vlivy, zadní čelo tvoří nájezdová rampa a k uchycení motocyklu lze použít všechny výše zmíněné prvky. Oblíbili si je motocykloví nadšenci především v zahraničí, zejména v Rakousku a Německu.

Ohodnoťte tento článek!
Sdílejte

PŘIDAT KOMENTÁŘ: