Plány BMW až do roku 2021 prozrazeny. Těšte se na M2 GTS nebo M4 GT4

  • BMW chystá plno nových modelů a faceliftů

  • Přijde luxusní kupé a kabriolet řady 8

  • Připravuje se několik ostrých modelů M

  • V plánu jsou minimálně tři elektromobily a hybridy

Zajímá vás, co chystá mnichovská automobilka BMW? Německý magazín Auto Motor und Sport získal poměrně podrobný plán, podle kterého bude BMW představovat a uvádět na trh nové modely až za rok 2020. O novinky rozhodně nebude nouze. Chystá se i několik elektromobilů, plug-in hybridů a ostrých modelů M.

Letos na jaře se dočkáme faceliftu BMW řady 6, v létě pak přijde facelift BMW i3 a také BMW řady 2 Coupé a Cabrio. V průběhu letošního roku ještě uvidíme BMW řady 6 GT, což je nástupce BMW 5 GT, dále pak velké SUV BMW X7 a také novou generaci BMW M5. Fanoušci tradičních sportovních BMW se dočkají omlazeného BMW M2 a přijde i model M2 GTS. V průběhu roku také uvidíme BMW Z5, což je nástupce Z4 vyvíjený společně s Toyotou Supra. Na konci roku se představí ještě crossovery BMW X2 a BMW X3.

Doporučujeme: Tři generace BMW 5 ve srovnání ojetin — E39 vs. E60 vs. F10

Na začátku roku 2018 BMW představí ostré SUV BMW X3 M a později se konečně odhalí produkční verze plug-in hybridu BMW i8 Spyder. V průběhu roku 2018 se začne i v Evropě prodávat prodloužené SUV BMW X1 L a představí se ostrá verze BMW M4 GT4, což by měl být duchovní následovník BMW M3 CSL. V roce 2018 uvidíme také omlazené SUV BMW X4, novou generaci BMW řady 3, nové SUV BMW X5 a konečně také BMW řady 8 v karoserii kupé.

Rok 2019 přinese úplně novou generaci BMW řady 1, u kterého se zatím jistě neví, jak to bude s koncepcí pohonu. Podle jedněch informací přejde nejmenší a nejlevnější BMW na platformu s pohonem předních kol, jiné zdroje zase uvádějí, že díky crossoverům a Active Toureru řady 2 zůstane řada 1 jako klasická tradiční zadokolka.

Následně má v roce 2019 dorazit nová řada elektromobilů prozatím označovaná jako BMW iNext a také uvidíme luxusní kabriolet BMW řady 8. Premiéra elektrického BMW i5, což má být konkurence Tesly Model S, byla posunuta na rok 2021.

Ohodnoťte tento článek!
Sdílejte

PŘIDAT KOMENTÁŘ: