Partnerství John Deere a Continental

Společnost Continental a výrobce zemědělských strojů John Deere budou spolupracovat. Střední řady traktorů John Deere 6MC, 6RC, 6M a 6R jsou nyní k dispozici s pneumatikami Continental Tractor70 a Tractor85.

Schválení pro první výbavu celkem 30 různých rozměrů zemědělských pneumatik bylo vydáno po komplexním auditu závodu Continental v portugalském městě Lousado, kde se tyto pneumatiky vyrábí. V návaznosti na tuto dohodu o partnerství Continental rozšiřuje své podnikání jako dodavatel součástí pro první výbavu v zemědělském sektoru.

John Deere byl prvním zemědělským výrobcem, který uskutečnil audit pro první výbavu zemědělských pneumatik Continental ve výrobním závodě Lousado. V rámci dvou auditů realizoval řadu rozsáhlých a podrobných testů od řízení kvality až po procesy dodávek, řízení rizik a zpracování zakázek. Auditoři společnosti John Deere hodnotili Continental vynikajícími známkami.

Radiální pneumatiky Tractor70 a Tractor85 se vyznačují extrémní robustností a zaručují vysokou úroveň jízdního komfortu, tažné síly a menší zhutnění půdy. Vyznačují se inovativním tvarem patky a technologií N.flex. Nylonový materiál pro kostru je mnohem elastičtější a zároveň stabilnější než jiné materiály a zajišťuje tak vyrovnanější jízdu.

Produktová řada traktorů 6MC, 6RC, 6M a 6R od firmy John Deere zajišťuje i při vysokých tažných silách minimální prokluz a rovnou stopu, která je šetrnější k půdě pod pneumatikami. Díky speciální konstrukci patky lze pneumatiky nejen velice rychle a snadno namontovat, ale také zajistit nejlepší možnou ochranu půdy, protože pneumatiky mohou být použity i při nízkém tlaku vzduchu.

Partnerství John Deere a Continental
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 2 hlas/ů
Sdílejte

PŘIDAT KOMENTÁŘ: