Omalovánky u Lamborghini: Huracán se předvádí v pěti nových odstínech

  • Lamborghini Huracán dostalo v rámci speciální edice Fluo Capsule pět nových barev

  • Jde o výrazné odstíny, které se nově opakují i na linkách ve zpětných zrcátkách nebo na difuzoru

  • Doplňkem je matně černá střecha, uvnitř pak třeba logo značky odpovídající barvě karoserie

Italská automobilka Lamborghini je známá tím, že ráda obléká své modely do extravagantních barevných provedení. To je i případ poslední edice Fluo Capsule, která je připravená pro desetiválcový Huracán. Kromě laků přináší i zajímavé detaily v interiéru.

V rámci edice si bude možné pořídit jednu z pěti nápadných barev. Jde o zelenou Verde Shock, oranžovou Arancio Livrea, modrou Celeste Fedra, druhou oranžovou Arancio Dac a žlutou Giallo Clarus. Ty vždy doplňuje střecha provedená v matně černém laku. Černá jsou i kola, zpětná zrcátka a další detaily. Barva se ale opakuje na pruzích dělících kryty zpětných zrcátek i na linkách zadního difuzoru.

Draží se dokonale zrenovované Lamborghini Miura. Cena přesáhla 21 milionů

Přestože automobilka zveřejnila jen fotografie exteriéru, změny se podle všeho odehrály také v kabině. K dispozici bude standardní kombinace kůže v provedení Evo Sportivo nebo Alcantary. Do hlavových opěrek je vyražené logo, které barevně odpovídá lakování karoserie. Odpovídající odstín má i kryt tlačítka systému start-stop.

„Výsledkem je vysoce technická souhra kontrastů. Ta dává vyniknout těm, kteří se nebojí být jiní a řídit mladý a stylový kus pohyblivého umění,“ komentuje vzletně tuto verzi automobilka. Edice Fluo Capsule je k mání pro kupé i Spyder, stejně tak pro varianty s pohonem všech nebo zadních kol.

Omalovánky u Lamborghini: Huracán se předvádí v pěti nových odstínech
Ohodnoťte tento článek!
4.3 (86.67%) 3 hlas/ů

PŘIDAT KOMENTÁŘ: