Nový Ford Focus už čeká na své zákazníky

  • Přes 300 vozů na skladě v České republice

  • 5 hvězdiček v hodnocení NCAP

  • Nejširší zavazadlový prostor v segmentu

  • Cena od 369 990 Kč

Jedna z nejočekávanějších automobilových novinek letošního roku, Ford Focus čtvrté generace, dorazila k autorizovaným prodejcům Fordu v České republice. V současné době je k dispozici již několik set vozů v různých specifikacích, ze kterých si vybere každý.

Tradičně skvělé jízdní vlastnosti nového Fordu Focus z něj činí ideální vůz pro vyznavače dynamické jízdy, díky prostornému interiéru i zavazadlovému prostoru je zase perfektním rodinným společníkem a vyspělé asistenční systémy spolu s vysokou úrovní pasivní bezpečnosti řadí Focus mezi vůbec nejbezpečnější auta na českém trhu. U autorizovaných prodejců jsou již první hatchbacky; verze kombi přijde v říjnu.

V současné době máme v České republice na skladě více než tři sta vozů,“ říká marketingový ředitel českého Fordu Libor Beneš. „A každým dnem přijíždějí desítky dalších. Já i moji kolegové jsme přesvědčeni, že díky mnohem prostornějšímu interiéru i zavazadlovému prostoru u verze kombi a také velmi příznivé základní ceně 369 990 Kč se z nového Focusu brzy stane náš nejprodávanější model.

Nový Ford Focus ve čtvrté generaci nabízí výrazně zvětšený interiér i zavazadlový prostor, jenž je dokonce nejširší v segmentu, přičemž vnější rozměry narostly jen nepatrně. Nový Focus je tak vhodný nejen na dlouhé cesty, ale i do hustého městského provozu. V něm mu pomůže například vyspělý adaptivní tempomat s funkcí Stop&Go, rozpoznávání cyklistů nebo samočinný parkovací systém, kde řidič (u vozů se samočinnou převodovkou) při parkovacím manévru nemusí ovládat ani volant, ani pedály. Z mnoha dalších asistenčních systémů jmenujme ještě alespoň asistent vyhýbacího manévru, který dnes z celé světové automobilové produkce nabízí pouze nový Focus.

Také pro nový Ford Focus platí pětiletá záruka, je to auto bezpečné (5 hvězdiček v hodnocení NCAP), prostorné a dostupné (od 369 990 Kč nebo 3 500 Kč měsíčně*) a je radost ho řídit. I proto si myslím, že si ho čeští motoristé rychle zamilují,“ uzavírá ředitel marketingu českého Fordu, Libor Beneš.

*Platí pouze pro podnikatele do 30. 9. 2018 při využití značkového financování Ford Options s pevnou úrokovou sazbou 2,99 % pro model Ford Focus Trend 5dv. 1.0 EcoBoost 100k při zaváděcí ceně 369 990 Kč. Nabídka financování není závaznou nabídkou na uzavření smlouvy.

Nový Ford Focus už čeká na své zákazníky
Ohodnoťte tento článek!
3.3 (65%) 4 hlas/ů

1 komentář

  1. To rozpoznavani cyklistu je skvela vec. Jaka je pravdepodobnost, ze se pak i strefi?

    P.S. Pro cykloaktivisty – to byl vtip.

PŘIDAT KOMENTÁŘ: