Nový Ford Fiesta se představí 29. listopadu. Premiéru bude možné sledovat online

  • Ford Fiesta nové generace se představí 29. listopadu

  • Premiéru bude možné sledovat živě na internetu

  • Fiesta je nejprodávanější Ford v Evropě

Tady máte další důkaz, že automobilky si přestávají velkých autosalonů všímat a raději připravují vlastní akce se online prezentací. Dá se to pochopit. V návalu novinek na autosalonu se mnohdy zapomene na důležité věci. Takhle mají automobilky zajištěno, že bude jejich produktům věnována větší pozornost.

Ostatně i Volkswagen představil nedávno nový Golf samostatně a stejně tak si bude nyní počínat Ford. V úterý 29. listopadu odhalí v Kolíně nad Rýnem novou generaci kompaktního hatchbacku Fiesta. Premiéru bude možné sledovat živě. Konat by se měla v 20:00 našeho času.

Doporučujeme: Ford Focus RS vs. Ford Mustang V8 GT – Otázka za milion

Ford toho ještě o nové Fiestě mnoho neprozradil. Podle všeho nepatrně naroste ve všech směrech a zřejmě bude o něco lehčí. Má se zlepšit výbava, konektivita. Fiesta má působit jako prémiové auto, aspoň po stránce kvality a možností výbavy. Pod kapotou určitě najdeme tříválec 1.0 Ecoboost.

I když spěje současná Fiesta ke konci svého životního cyklu, v září to bylo s počtem skoro 20 000 kusů nejprodávanější auto ve Velké Británii. V loňském roce se v Evropě prodalo přes 313 000 Fordů Fiesta a tento model stále patří k nejprodávanějším autům. Ford tedy s uvedením nového modelu nemusí nutně pospíchat.

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

PŘIDAT KOMENTÁŘ: