Nová Kia XCeed se ukázala na dalších fotkách. Oficiálně se představí zítra

  • Zítra Kia oficiálně představí dalšího člena řady Ceed

  • Minimálně po stránce designu nemá XCeed příliš co skrývat 

  • Kia XCeed dostane techniku známou z ostatních modelů Ceed a současně také digitální přístrojový štít 

Na 26. června má Kia naplánované oficiální odhalení v pořadí už čtvrtého modelu řady Ceed. Po hatchbacku, kombi a stylovém ProCeedu přijde ještě crossover. Pokud jde o design, nemá tato novinka příliš co skrývat. Už před časem unikly na internet první fotky a dnes můžeme přidat další.

Kia XCeed je kompaktní crossover, který se v nabídce značky zařadí mezi malý Stonic a větší Sportage. Automobilka o novince mluví jako o SUV kombinovaném s kupé a zároveň slibuje sportovní posaz za volantem, prostorný interiér a objemný zavazadlový prostor. Kia nedávno také oznámila, že XCeed dostane po vzoru konkurenčních značek digitální přístrojový štít o velikosti 12,3″.

Test Kia Ceed a Ceed SW 1.0 T-GDI: V jednoduchosti je krása

Pokud jde o techniku, nedá se čekat žádné velké překvapení. Také XCeed dorazí se zážehovými přeplňovanými tří- a čtyřválci, respektive s novým dieselem 1.6 CRDi řady Smartstream. Pohon všech kol podle všeho XCeed nenabídne.

Už z dřívějších fotek bylo dobře patrné, že v případě modelu XCeed půjde o celkem pohledný vůz. Aktuální snímky, které pořídili slovenští kolegové z magazínu Autožurnál, to pouze potvrzují. Do prodeje dorazí čtvrtý člen řady Ceed ještě letos.

Nová Kia XCeed se ukázala na dalších fotkách. Oficiálně se představí zítra
Ohodnoťte tento článek!
4.8 (95.56%) 9 hlas/ů

PŘIDAT KOMENTÁŘ: