Nová aplikace Bentley vám přivolá Bentaygu i ostatní modely, kamkoliv si budete přát

  • Bentley letos v létě spustí službu, v rámci které bude zákazníkům půjčovat své modely 

  • Stačí si stáhnout příslušnou aplikaci do mobilu 

  • Řidič vám přiveze vybraný model Bentley, kamkoliv si budete přát, a kdekoliv ho pak také vyzvedne 

Automobilka Bentley letos v létě spustí novou službu, v rámci které si budou moci zákazníci na cestách zapůjčit různé modely značky tak, aby se těšili komfortu vlastního automobilu i tam, kde ho nemají přímo k dispozici. Potřebovat k tomu budou pouze nějaké chytré zařízení s aplikací Bentley Network, díky které vše vyřídí velmi jednoduše.

Doporučujeme: Bentley Bentayga Mulliner aneb Když vám přijde luxusní SUV málo luxusní

Podle Bentley bude služba fungovat tak, že si po aktivaci vašeho účtu prostě přes telefon vyberete konkrétní model a určíte místo, kde si chcete vůz vyzvednout. Následně dostanete potvrzení a hodinu před smluvenou schůzkou se vám Bentley ještě připomene. Řidič, který s autem přijede, samozřejmě zodpoví vaše případné otázky a ukáže, co všechno vůz umí. Stejně bude fungovat i vrácení vozu.

Doporučujeme: Nejrychlejší čtyřmístné auto na světě se jmenuje Bentley Continental Supersports. Má 710 koní

Celý projekt je zatím v začátcích. Služba bude od léta dostupná zatím pouze v Americe. Konkrétně ve městech Los Angeles, New York a Dallas. Je tu ale ještě jeden drobný háček, o kterém nebyla řeč. Abyste si mohli stáhnout aplikaci Bentley Network a novou službu vyzkoušet, musíte nějaké to Bentley již vlastnit.

Nová aplikace Bentley vám přivolá Bentaygu i ostatní modely, kamkoliv si budete přát
Ohodnoťte tento článek!
2.7 (53.33%) 3 hlas/ů

PŘIDAT KOMENTÁŘ: