Navštívili jsme nejnovější showroom Yamaha v České republice

V pražských Štěrboholech je od dubna otevřeno nové dealerství Yamaha. Jako první a zatím jediné v České republice splňuje nejnovější standardy a VI (visual identity) značky tří ladiček.

My jsme měli možnost se zastavit na Den otevřených dveří společnosti KaraOne, který se konal 22. června. Navzdory počasí byla poměrně hojná účast a vypadalo to, že se tu všichni hosté cítí přesně tak, jak majitelé tohoto showroomu očekávají – prostě „v pohodě“. K dispozici bylo 10 testovacích motorek, okruh pro vyblbnutí se na čtyřkolkách a jako zlatý hřeb dne předvedl svou mototrialovou show Lukáš Petráček.

Důkladně jsme si prohlédli showroom a musíme uznat, že nový koncept je opravdu moc pěkný a vkusný. Zároveň tu vládne rodinná atmosféra a pohoda, kterou jen podtrhuje ochotný a milý personál.

„Věděli jsme o tomto krásném prostoru, který přímo vybízí k prodeji motorek a Yamaha nám tak nějak spadla z čistého nebe. Bylo to prostě dokonale načasované a očividně to tak mělo být“ říká s nadšením v oku Radka, majitelka dealerství.

„K půjčovně obytných vozů, které se věnujeme již 7 let, se navíc motorky skvěle hodí – potkáváme podobné (někdy i stejné) klienty a víme, že nejdůležitější v obou těchto volnočasových odvětvích je osobní přístup ke každému z nich. Na tom naše služby stavíme a chceme stavět dál“ dodává Karel, partner Radky a majitel tohoto krásného showroomu.

Až budete přemýšlet o nákupu motorky, potřebovat servis, nebo si koupit něco z kvalitního příslušenství, určitě se stavte v Praze 10 – Štěrboholech u nového dealera Yamahy – firmy KaraOne s. r. o.  Majitelé Karel, Radka a jejich tým s vámi rádi dají kávu, pokecají a udělají vše pro to, abyste odcházeli spokojeni.

Navštívili jsme nejnovější showroom Yamaha v České republice
Ohodnoťte tento článek!
4.4 (88%) 5 hlas/ů

PŘIDAT KOMENTÁŘ: