Mitsubishi Eclipse Cross se chystá na facelift. Ukázalo první snímek

Zdroj: Mitsubishi
  • Japonská automobilka chystá facelift svého kompaktního SUV Eclipse Cross

  • Auto zřejmě dostane tvář podobnou modelům ASX nebo Space Star

  • Otázkou je, zda se stihne dostat do Evropy, než automobilka definitivně odejde

Mitsubishi ASX, Eclipse Cross a Outlander. To jsou tři SUV, která v Evropě i na českém trhu táhnou prodeje japonské automobilky. Po nejmenším modelu ASX je nyní řada na větším Eclipse Cross, aby prodělalo facelift. Potvrzuje to i první tajemná fotografie, kterou Japonci zveřejnili.

Facelift přitom přijde na poměry značky poměrně brzy. Auto by se s novým designem mělo objevit už během příštího roku, na trh ale vstoupilo teprve v roce 2017. Dá se očekávat, že se změny ponesou v duchu faceliftů právě u modelů ASX nebo Space Star.

Mitsubishi má potíže i v USA. Její auta se prodávají nejpomaleji ze všech

Automobilka nyní potřebuje hlavně nalákat nové zákazníky. Už před časem oznámila, že se v blízké budoucnosti stáhne z Evropy. Může se tak stát, že se upraveného Eclipse Cross ani nedočkáme. Mezitím se firmě už nedaří ani v USA, kde se její auta prodávají vůbec nejpomaleji ze všech.

Odchod Mitsubishi může být ale zajímavý pro zákazníky. Automobilka totiž i na českém trhu nabízí cenově zvýhodněné modely. V červnu například prodávala jedno z nejdostupnějších aut v Česku, v srpnu zase nabídla velké slevy, kdy cena SUV Outlander spadla i o 100 tisíc korun.

Mitsubishi Eclipse Cross se chystá na facelift. Ukázalo první snímek
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 1 hlas/ů

PŘIDAT KOMENTÁŘ: