Kvíz: Jak dobře znáte základní dopravní značky?

Zdroj: Archiv Autobible.cz

Dnešní kvíz jistě bude pro každého naprostou formalitou. Respektive by naprostou formalitou být měl. Tentokrát totiž nebudeme rozpoznávat auta nebo uvádět jejich základní parametry, ale podíváme se na dopravní značky. Ty by měl dobře znát úplně každý, kdo se pohybuje po silnici. Ale jak známo, opakování je matka moudrosti.

Jako obvykle vám předkládáme deset otázek. Vždy máte na výběr ze čtyř možností, správná je jen jedna. S výsledkem se můžete pochlubit přátelům sdílením na sociálních sítích, případně jen komentářem dole pod kvízem.

Začněte zodpovězením první otázky:


Share the quiz to show your results !


Just tell us who you are to view your results !

Kvíz: Jak dobře znáte základní dopravní značky? Mám %%score%% z %%total%% správně
0%

 

Kvíz: Jak dobře znáte základní dopravní značky?
Ohodnoťte tento článek!
3.9 (78.75%) 336 hlas/ů

2 KOMENTÁŘE

  1. Jako kdo tyhle značky nepozná, tak si nejsem jistý, jestli by neměl vrátit řidičák a hledat na https://www.hitprace.cz/ nabídky práce, které nezahrnují dojíždění. 🙂 Upřímně mě občas fakt hodně udivuje, že je někdo schopný říct, že nezná část dopravních předpisů. A už vůbec ne značek, na které prostě narážíme dnes a denně. Ale já se na českých silnicích už skoro ničemu nedivím.

  2. S koněm nejezdím, značky před přejezd neinstaluji, doklady u cla nepredavam za jízdy, smog neprodukuji, řetězy nasadím
    protože moje auto má více než dvě kola.

PŘIDAT KOMENTÁŘ: