Křížence Mustangu a SUV chystá i Ford, tento Američan ho ale předběhl

  • Kombinace dvou amerických legend se jmenuje Ford Mustroer

  • Základem vozu je nejspíš druhá generace Fordu Explorer

  • Kromě přídě je kreativně přepracovaná i zadní část

Když Ford před nedávnem představil nový Mach-E, tedy křížence ikonického Mustangu a SUV, očividně nebyl jediný, kdo dostal podobný nápad. Někdo jin ho předběhl a doma v garáži si vlastnoručně postavil křížence páté generace Fordu Mustang a Fordu Explorer, jednoho z nejprodávanějších amerických SUV.

Fotky této lehce bizarní kombinace se objevily na Redditu a přestože jich není moc, dá se z nich vyčíst, že z Fordu Mustang pochází přední nárazník, blatníky a také kapota, která je ale nejspíš aftermarket. Stejně jako maska chladiče. A pokud by přední blatníky neměly tak velké vykrojení ve vztahu k předním kolům, vypadala by tato domácí konverze poměrně dobře.

V zadní části zmizel nárazník a přibyl další pár světel

Neznámý úpravce, který podle registrační značky pochází s největší pravděpodobností ze státu Georgia, k obrazu svému upravil také zadní partii, odkud odstranil zadní nárazník, prodloužil zadní lampy ještě jedním párem světel rovněž z Exploreru a vyvedl dvojici kulatých koncovek výfuku.

Třebaže Ford Mustroer, jak v Americe začali této kreaci ihned přezdívat, nepatří mezi nejpohlednější auta pod sluncem, fantazii a zručnost autorovi upřít nelze.

Křížence Mustangu a SUV chystá i Ford, tento Američan ho ale předběhl
Ohodnoťte tento článek!
4.4 (88%) 10 hlas/ů

PŘIDAT KOMENTÁŘ: