Kamiq Scoutline se předvedl navzdory koronaviru. Škoda natočila video

  • Škoda představuje malé SUV Kamiq Scoutline na novém videu a fotografiích

  • Auto dostane plně diodová světla, velká hliníková kola nebo ochranu do terénu

  • Verze, která se začne prodávat už za měsíc, bude k dispozici se všemi motory pro Kamiq

Škoda finišuje přípravy na příchod nové verze jejího nejmenšího SUV za nabídky. Škoda Kamiq, která je aktuálně druhým nejprodávanějším SUV na českém trhu, dostane v červnu výbavovou verzi Scoutline. Mladá Boleslav nemohla kvůli vládním opatřením proti koronaviru svolat velkou tiskovou konferenci, ani vůz předvést zájemcům. Připravila proto podrobné video i sérii nových fotografií.

Kamiq Scoutline, jenž zatím není v ceníku, bude dostupný se všemi motory kromě jednotky na CNG s označením 1.0 TSI G-TEC. Škoda ho nabídne ve třinácti barvách, z toho jedenáct bude metalických. Vůz sice nedostane pohon všech kol ani vyšší světlou výšku, ale v lehkém terénu mu mají pomoci lemy blatníků, prahů a ochrana pod předním a zadním nárazníkem.

Škoda Fabia 1.0 TSI vs Škoda Kamiq 1.0 TSI: Klasiku, nebo trochu módy?

Výbava Scoutline pak bude zahrnovat i tónovaná okna, stříbrný odstín zpětných zrcátek a nosiče i chromované rámy oken. Základem jsou litá kola velikosti 17“ v designu Braga, za příplatek pak disky Carter velké 18 palců. Auto dostane také brzdová světla kompletně složená z diod.

Palubní desku standardně zdobí dřevěná dekorační lišta. Lze si ale připlatit i za broušený dekor nazvaný Dark Brushed. Ventilační otvory jsou kryté chromem, na pedálech najdeme hliník. Samozřejmostí je kůže na volantu i na řadicí páce. Kamiq dostane také specifická sedadla s nápisem Scoutline potažená prodyšnou látkou ThermoFlux. Kabinu za tmy osvětlují diody, u kterých lze vybírat barvy.

Kamiq Scoutline se předvedl navzdory koronaviru. Škoda natočila video
Ohodnoťte tento článek!
2.5 (50%) 4 hlas/ů

3 KOMENTÁŘE

  1. Za mě, pěkné a praktické malé SUV. Jen škoda, že není 4×4, snad pozděj bude…? A jinak, určitě lepší než nějaká ta Korejská plasťárna a navíc s nejdražším servisem na trhu.

PŘIDAT KOMENTÁŘ: