Japonský bodykit udělá z RAV4 Lamborghini Urus. Skoro

  • Toyota RAV4 je nejprodávanější SUV na světě

  • Bodykit ve stylu Lamborghini Urus má na svědomí společnost Albermo

  • Cena bodykitu bez práce činí v přepočtu zhruba 56 tisíc Kč

Přestože Toyota se v posledních letech výrazně zlepšila v designu svých modelů, které byly dlouhodobě kritizovány za přílišnou usedlost, pro některé to i tak není dost. Zejména pro ty, kteří se rádi odlišují.

Pro takovéto majitele poslední generace modelu RAV4 má řešení japonská tuningová firma Albermo. Pro nejprodávanější SUV na světě připravila bodykit XR51, který záměrně čerpá z designu Lamborghini Urus, superrychlého SUV tradiční italské sportovní značky.

Přední nárazník vyjde na české koruny na nějakých 32 500 Kč. Součástí jsou i parkovací senzory
Za zadní nárazník společně se střešním spoilerem zaplatíte přijatelných 18 tisíc korun

Ve srovnání s díly na Lamborghini Urus je cena kompletního bodykitu poměrně úsměvná, ovšem i tak je částka 56 tisíc korun s ohledem na prodejní cenu poslední generace Toyoty RAV4, jež na českém trhu začíná na částce 719 900 Kč, docela znát.

Bodykit tvoří přední nárazník tvarovaný tak, aby nejen připomínal Urus, ale také zahrnoval asistenční systém Toyota Safety Sense. Přední nárazník vyjde na české koruny na nějakých 32 500 Kč a zahrnuje LED diody pro denní svícení, a dokonce i parkovací senzory.

Zakázkové Lamborghini Urus Kanye Westa dokazuje, že vkus je opravdu individuální

Zadní nárazník už tolik Urus nepřipomíná, ale se spoilerem kolem zadního okna nepůsobí vůbec zle. Dohromady tyto prvky stojí přes 18 tisíc korun. Posledním dílkem jsou nástavce bočních prahů za nějakých 4 000 korun.

Japonský bodykit udělá z RAV4 Lamborghini Urus. Skoro
Ohodnoťte tento článek!
4.7 (94.29%) 7 hlas/ů

PŘIDAT KOMENTÁŘ: