Grafická demododávka společnosti 3M na veletrh CzechBus

Technologická společnost 3M na veletrhu CzechBus, který se zaměřuje na problematiku silniční hromadné dopravy, představí své portfolio výrobků na veletrhu netradičním způsobem – grafickou demododávkou uzpůsobenou pro co největší interakci s návštěvníky. K vidění bude od 26. do 28. listopadu v areálu PVA Expo Praha v Letňanech.

Společnost 3M vytvořila speciální grafickou demododávku, která slouží k představení jejích výrobků z divize Komerční řešení. K vidění zde budou prémiové tiskové fólie, wrapovací fólie, signmaking, okenní fólie, zkrátka řešení pro designový či reklamní polep vozidel. Chybět nemohou ani kvalitní reflexní materiály a v neposlední řadě produkty pro bezpečný pohyb na pracovišti.

„Dodávka je vhodná pro menší skupinky, což nám umožní větší interakci se zájemci a možnost prodiskutovat jejich konkrétní požadavky. U stánku se návštěvníci, kromě prohlídky dodávky, mohou podívat také na praktické ukázky pod vedením zkušeného aplikačního inženýra, a následně si vyzkoušet práci s 3M materiály,“ popisuje Tomáš Blažek ze 3M.

Interaktivní specializovaný B2B veletrh autobusů a hromadné dopravy CzechBus využívá kreativní prostředky pro zviditelnění vystavovatelů a partnerů. Na veletrhu se představí více než 70 společností, které působí v různých odvětvích od technologií po veřejnou dopravu.

Ohodnoťte tento článek!
Sdílejte

PŘIDAT KOMENTÁŘ: