Galerie: Tohle je pět nejhezčích sedadel v historii Porsche

TIP Galerii otevřete klepnutím na první obrázek

TIP Galerii otevřete klepnutím na první obrázek

  • Lidé z automobilky Porsche vybrali pět nejhezčích variant čalounění sedadel, jaké se kdy objevily v modelech této značky 

  • Ani v jednom případě nejde o současná sedadla, celá pětice je z minulosti 

  • Tím nejhezčím je údajně čalounění „Pasha“ z modelu 911 Targa SC

Když přijde řeč na vzhled aut, obvykle se řeší, jak vypadají při pohledu zvenku, případně jak je uspořádaná palubní deska nebo jaká je ergonomie ovládacích prvků. Méně často se řeší detaily jako třeba čalounění sedadel, ale právě na to se nedávno zaměřilo Porsche. Známá německá automobilka nechala svými odborníky vybrat pět nejhezčích variant čalounění, jaké se kdy do interiérů modelů této značky dostaly.

Test Porsche 911 Carrera 4 GTS: Obehraná písnička. Zaplaťpánbůh

Jestli si myslíte, že ve vybrané pětici najdete něco ze současné produkce, tak se pletete. Ivo van Hulten, šéf studia pro design interiérů Porsche, vybral spolu s expertkou na barvy Cornelií Rosenbohm varianty čalounění výhradně z minulosti. A nutno uznat, že zvolená sedadla jsou přinejmenším stylová.

Celou pětici najdete v úvodní galerii, případně si je můžete v následujícím videu, kde zmínění odborníci z automobilky Porsche prezentují pět vybraných variant čalounění sedadel hollywoodské stylistce Ilarii Urbanati:

Galerie: Tohle je pět nejhezčích sedadel v historii Porsche
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 2 hlas/ů
Sdílejte

PŘIDAT KOMENTÁŘ: