Frankfurt 2017: Co je k vidění kromě klasických novinek? Třeba tuning nebo stará auta

TIP Galerii otevřete klepnutím na první obrázek

TIP Galerii otevřete klepnutím na první obrázek

  • Kromě klasických novinek je ve Frankfurtu k vidění také řada dalších zajímavých aut 

  • Opět došlo na tuning, například Brabus slaví 40. výročí 

  • Na své si přijdou také fanoušci veteránů 

Velké autosalony tradičně nejsou pouze o novinkách známých značek. Obvykle bývají k vidění také různí úpravci a čím dál více se do popředí dostávají stará auta. Nejinak tomu aktuálně je na frankfurtském výstavišti.

Pozornost zde v tomto směru poutá především Brabus, který letos slaví 40. výročí. K této příležitosti vznikl Brabus Rocekt 900 Cabrio, což je aktuálně nejrychlejší čtyřmístný kabriolet na trhu. Není se čemu divit, výkon dvanáctiválcového motoru byl zvýšen na 662 kW (900 k) a maximální rychlost je elektronicky omezená na 350 km/h. Brabus ale ukázal také třeba terénní úpravu třídy G 4×42. Kromě Brabusu najdete ve Frankfurtu například i Startech.

Pokud máte raději veterány, opět zřejmě skončíte na stánku Brabusu. Divize Brabus Classic totiž ve Frankfurtu také vystavuje. Pohled na dokonale renovované staré Mercedesy musí zahřát u srdce snad každého. K vidění jsou rovněž historická Porsche, první Golf GTI nebo první generace Fiesty.

Frankfurtský autosalon se dnes přesně v devět hodin otevřel veřejnosti. Oficiální ceremoniál proběhne v deset hodin dopoledne. Ten velmi pravděpodobně bude zajímavý, protože by autosalon měla zahájit Angela Merkelová, která se nijak netajila tím, že je na automobilky kvůli emisním skandálům naštvaná.

Frankfurt 2017: Co je k vidění kromě klasických novinek? Třeba tuning nebo stará auta
Ohodnoťte tento článek!
4.6 (91.11%) 9 hlas/ů

PŘIDAT KOMENTÁŘ: