Fotogalerie: Lamborghini vyslalo sedm exemplářů modelu Urus na Island

  • Lamborghini vyslalo na Island sedm exemplářů modelu Urus 

  • Šlo o jednu z expedic v rámci programu Lamborghini Avventura 

  • Výsledkem jsou opravdu krásné fotky 

Automobilky většinou nabízí různé programy poskytující majitelům různé zážitky a výjimkou není ani Lamborghini. To už letos v rámci programu Lamborghini Avventura vyslalo několik svých aut třeba do španělské Andalusie, do Rumunska, Norska a nejnověji také na Island. Tam se vypravilo sedm exemplářů modelu Urus a výsledkem je galerie obsahující vskutku povedené fotky.

Během dvoudenního cestování po Islandu najelo těchto sedm Urusů zhruba 900 km. Začínalo se u Modré laguny nedaleko letiště Keflavík. Následně se konvoj vydal po jižním pobřeží navštívit některá vyhlášená místa, jako třeba útesy Krýsuvíkurberg nebo černou pláž Reynisfjara. Účastníci se také podívali na jižní část ledovce Vatnajökull nebo ledovcové jezero Jökulsárlón. Celá cesta po Islandu pak skončila v Reykjavíku.

Lamborghini Urus je nejrychlejší SUV na českém trhu. A jedno z nejdražších

Lamborghini předkládá tuhle expedici jako důkaz univerzálních schopností svého expresního crossoveru. Jak to ale na podobných akcích chodí, organizátoři auta obvykle nepouští do míst, kde by hrozily nějaké komplikace, takže v případě terénu většinou nejde o nic, co by neprojela běžná čtyřkolka. Přesto to musel být pěkný výlet, což nakonec dobře dokumentují také přiložené fotky a úvodní video. Pokochejte se.

Fotogalerie: Lamborghini vyslalo sedm exemplářů modelu Urus na Island
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 1 hlas/ů

PŘIDAT KOMENTÁŘ: