Galerie: Koenigsegg Jesko v Alpách je opravdu moc pěkná podívaná

  • Koenigsegg zveřejnil novou sadu fotek modelu Jesko pořízených ve Švýcarsku 

  • Stalo se tak nedlouho poté, co automobilka otevřela v Lucernu novou pobočku 

  • Model Jesko byl představen na jarním autosalonu v Ženevě. Koenigsegg mu dopřál motor o výkonu až 1600 koní 

Letošní ženevský autosalon se stal dějištěm premiéry nového modelu značky Koenigsegg. Jesko je v mnoha směrech fascinující stroj, zatím jsme si ho ale mohli prohlédnout pouze přímo na výstavišti nebo na studiových fotkách. Švédská automobilka ovšem aktuálně vypustila do světa novou sadu fotografií pořízených ve Švýcarsku, na kterých Jesko vypadá snad ještě lépe.

Fotky se švýcarskými horami nebo Lucernským jezerem v pozadí nejsou náhodné. Koenigsegg totiž nedávno otevřel právě v Lucernu novou pobočku se showroomem i servisem. Kromě toho jsou zde ale k vidění i jiné značky jako Jaguar, Aston Martin nebo Maserati.

Je rychlejší Koenigsegg Agera RS, nebo Bugatti Chiron? Budete se divit

Snímky nového Koenigseggu Jesko pořízené ve Švýcarsku najdete v přiložené galerii. Pro ještě lepší kochání připomínáme, že auto nabízí výkon až 1176 kW (1600 koní) a stojí v přepočtu téměř sedmdesát milionů. Celkem vznikne pouze 125 kusů. Všechny už byly rozprodány. Nemalá část ale podle informací Autoblogu skončila u dealerů, takže je pořád šance, že se nějaký nezadaný exemplář najde. Tedy přesněji řečeno volné místo ve výrobě se najde, protože produkce oficiálně začne až koncem příštího roku.

Galerie: Koenigsegg Jesko v Alpách je opravdu moc pěkná podívaná
Ohodnoťte tento článek!
4.9 (97.14%) 7 hlas/ů

PŘIDAT KOMENTÁŘ: