Focus RS s předním samosvorem koupíte i v ČR. Jmenuje se RS Edition

  • Focus RS lze nově objednávat s paketem výbavy RS Edition

  • Sada obsahuje kromě exteriérových detailů a skořepinových sedadel také samosvorný diferenciál na přední nápravě

  • Sada RS Edition stojí 111 000 Kč

Na konci května jsme psali o tom, že v Americe zařadil Ford do nabídky limitovanou edici ostrého hatchbacku Focus RS se samosvorným diferenciálem na přední nápravě. Nyní se potvrzuje, že podobná specifikace bude dostupná i tuzemským zákazníkům. Ovšem nikoliv v rámci limitované edice.

V českém ceníku Fordu přibyla sada výbavy RS Edition. Obsahuje modrý lak Nitrous, kovaná kola o průměru 19 palců, modré brzdové třmeny Brembo, matně černé provedení detailů exteriéru  a skořepinovaná sedadla Recaro – tedy většinou prvky, které bylo dosud možné pořídit jednotlivě za příplatek. Poslední položkou sady RS Edition je však onen mechanický samosvorný diferenciál mezi předními koly, který by měl dále zlepšit trakci Focusu RS a dát mu ještě sportovnější jízdní vlastnosti.

Připomeňme, že standardně rozděluje sílu motoru 2.3 EcoBoost o výkonu 257 kW aktivní systém pohonu všech kol s vektorováním hnací síly na zadní nápravě.

Focus RS se sadou výbavy RS Edition vyjde na 1 063 900 Kč (952 900 Kč za vůz + 111 000 Kč za sadu). Další informace naleznete v tiskové zprávě:

Otevřít tiskovou zprávu

Focus RS s předním samosvorem koupíte i v ČR. Jmenuje se RS Edition
Ohodnoťte tento článek!
4.8 (95%) 4 hlas/ů

PŘIDAT KOMENTÁŘ: