Firma Doosan rozšiřuje spolupráci se společností Scania

Společnost Scania podepsala dohodu s jihokorejským výrobcem stavebních strojů Doosan Infracore o pokračujících dodávkách motorů. Společnost Scania je od zahájení spolupráce mezi oběma partnery v roce 2010 je dodavatelem motorů pro několik segmentů těžkých stavebních strojů této firmy.

Motory Scania se již v 70. letech montovaly do kloubových sklápěčů norské firmy Moxy. Tuto firmu později získala skupina Doosan Infracore, která se následně rozhodla začít používat motory společnosti Scania v širokém portfoliu stavebních strojů této skupiny včetně kolových nakladačů, rypadel a kloubových sklápěčů.

„Ve společnosti Scania oceňujeme a jsme hrdí na pokračující důvěru firmy Doosan v naše motory. Naše spolupráce se postupně rozvíjela a trvale se opírá o vzájemné úsilí o dosahování dokonalosti,“ uvedl viceprezident divize motorů ve společnosti Scania Joel Granath.

Během smluvního období bude společnost Scania i nadále dodávat své 9 l a 13 l průmyslové motory pro rypadla, kolové nakladače a kloubové sklápěče firmy Doosan pro emisní třídy až Tier 4 Final a Stage V.

„Naše dlouhá a úspěšná spolupráce se společností Scania je hlavním důvodem pro to, že chceme v našem partnerství rozhodně pokračovat. Komunikace během rozvojových projektů a podpora našich činností je vždy na velmi vysoké úrovni,“ říká obchodní marketingový manažer Doosan Infracore v Norsku Jan Roger Lindseth.

Ohodnoťte tento článek!
Sdílejte

1 komentář

PŘIDAT KOMENTÁŘ: