Explorer je nová limitovaná edice nejen pro Dacii Duster. U nás ji koupíte jako Outdoor

  • Dacia představuje limitovanou edici Explorer 

  • Ta je nadstavbou pro verze Stepway a dostupná bude také pro Duster 

  • Čeští zákazníci si tuto specialitu koupí pod názvem Stepway Outdoor 

  • Výbava Explorer ovšem nepřináší nic zásadního navíc 

Kdo chce Dacii do terénu, ten patrně zvolí Duster. Komu Duster nevyhovuje, pro něj mají u Dacie připravené i jiné modely v oplastované verzi Stepway. A pokud zákazníkům ani to nestačí, respektive jestliže pořád chtějí něco více, sáhnout mohou po nové variantě Explorer, což je nadstavba právě pro Stepway i Duster. Na českém trhu tuto novinku koupíte pod názvem Outdoor.

Doporučujeme: SUV do terénu? Ale jděte. Jen necelá polovina nových SUV má pohon všech kol

Explorer/Outdoor je nová limitovaná edice určená modelům značky Dacia. Tisková zpráva ovšem neříká, čím přesně budou varianty Explorer/Outdoor limitované. Jisté je ale to, že oproti klasickému Dusteru a modelům ve verzi Stepway toho zas až tolik navíc tato novinka nenabízí.

Jde o čistě designovou záležitost. V rámci limitované edice dostanou zákazníci na výběr navíc šedý lak karoserie, v případě Sandera Stepway se v nabídce objevuje ještě jasně oranžová barva. Jiný design mají také litá kola a v interiéru najdeme oranžové detaily typu švů na sedadlech nebo na středovém panelu. Čalounění kombinuje dva různé materiály a tím výčet novinek v rámci limitované edice Explorer/Outdoor končí.

Doporučujeme: Dacia jako ojetina — Kterou chtít, kterou nebrat a jak nakupovat?

Zájemci si budou moci pořídit v edici Explorer modely Sandero, Logan MCV, Lodgy, Dokker a Duster. Nejlevnější je Sandero Stepway Outdoor za 276 400 Kč.

Explorer je nová limitovaná edice nejen pro Dacii Duster. U nás ji koupíte jako Outdoor
Ohodnoťte tento článek!
4.4 (87.5%) 8 hlas/ů

PŘIDAT KOMENTÁŘ: