Duster jako exkluzivní zboží. Edice Black Collector vznikne v počtu 500 kusů a objednávat se bude online

  • Dacia představila limitovanou edici modelu Duster 

  • Verze Black Collector vznikne pouze v počtu 500 kusů 

  • Čeští zájemci mají smůlu, edice je určena pro francouzský trh

Přestože Dacia je spíše lidovou automobilkou, neznamená to, že by čas od času nemohla pro své zákazníky připravit nějakou tu specialitu. Možná si vzpomenete na variantu Blackstorm, která se prodávala v kombinaci s první generací modelu Duster. Teď přichází něco podobného. Duster Black Collector totiž také – stejně jako zmíněný Blackstorm – kombinuje tmavou karoserii, bohatou výbavu a žluté detaily. Jenže nebude pro každého.

Automobilka ukázala Duster Black Collector na svém pikniku, který se konal o uplynulém víkendu ve Francii. Jak asi tušíte, novinka nepředstavuje žádnou velkou revoluci, zaměřená je na detaily. Vlastně tou jedinou opravdovou specialitou je skutečnost, že Dacia pustí do prodeje pouze pět stovek exemplářů. Všechny zamíří na francouzský trh.

Takhle zrychluje nový Duster 1.3 TCe. Svižnější Dacii jsme tu ještě neměli

Duster Black Collector se bude nabízet v kombinaci s motorizací 1.3 TCe a s pohonem přední nápravy. Karoserie je lakovaná černou metalízou, sem tam se objevují žluté detaily, černé jsou také ochranné plasty pod nárazníky a na zadních blatnících najdeme žluté nápisy „Duster“. Připomínkou speciální edice jsou rovněž kryty prahů s pořadovým číslem dané edice a bohatá výbava zahrnující ozvučení Focal, bezklíčkový přístup nebo multimediální systém.

K této novince se vztahuje ještě jedna zajímavost. Vůbec poprvé u automobilky Dacia bude možné rezervovat nějaký model přes internet. Rezervace na Duster Black Collector začne Dacia přijímat v září.

Duster jako exkluzivní zboží. Edice Black Collector vznikne v počtu 500 kusů a objednávat se bude online
Ohodnoťte tento článek!
3.3 (65%) 4 hlas/ů

1 komentář

PŘIDAT KOMENTÁŘ: