Cupra ukazuje letmý pohled na svou vizi exkluzivního elektromobilu

  • Koncepční elektromobil reprezentuje vizi nové definice sportovního automobilu v pojetí značky CUPRA

  • Vysokovýkonné vozidlo vyzdvihuje eleganci sportovního kupé a robustní charakter SUV

  • Koncepční vůz CUPRA oslaví světovou premiéru na letošním mezinárodním autosalonu IAA ve Frankfurtu nad Mohanem

CUPRA vychází vstříc požadavkům budoucnosti a propojuje vysoké výkony vyspělého poháněcího ústrojí se sofistikovaným, emocionálním designem.

CUPRA odhaluje svou vizi budoucnosti v podobě exkluzivního konceptu, který kombinuje siluetu čtyřdveřového crossoveru s robustním charakterem SUV a elegancí sportovního kupé. První CUPRA s výhradně elektrickým pohonem pro silniční provoz se vyznačuje atraktivními, odvážnými proporcemi, které jsou elektrickým srdcem vozu ještě více zvýrazněny.

Exteriér vozidla snoubí jedinečnost a sofistikovanost. Nový koncepční vůz CUPRA přináší do svého segmentu atletické proporce a nový druh energie. Příď vozidla harmonicky propojuje vytříbenou estetiku se sportovním charakterem. Každý otvor zvyšuje účinnost s cílem prodloužit dojezd vozidla. Nízko umístěné osvětlené logo CUPRA přitahuje pozornost k nevšednímu charakteru tohoto elektromobilu.

Záď bez koncovek výfukové soustavy je vybavena difuzorem, který vylepšuje aerodynamiku, ale také vytváří emocionální pocit asociovaný s vysokými výkony. Celkový dojem umocňují elegantní zadní svítilny v celé šířce vozidla, do nichž je vloženo logo CUPRA.

Koncepční vůz CUPRA bude vystaven ve světové premiéře na letošním mezinárodním autosalonu IAA ve Frankfurtu nad Mohanem.

Ohodnoťte tento článek!
Sdílejte

PŘIDAT KOMENTÁŘ: