Rusové rozšířili už tak velmi široké BMW X7. Může mít až 24palcová kola

přidejte názor
  • Ruská tuningová společnost Lumma Design nabízí rozšiřující bodykit pro luxusní full-size SUV BMW X7

  • Technika zůstává kompletně sériová

  • Základní cena úpravy přesahuje v přepočtu 450 tisíc Kč

BMW X7 patří v Evropě k největšíma nejmohutnějším automobilům vůbec a mnichovský výrobce si pro jeho rozměry od skalních fanoušků vysloužil velkou kritiku. Jenže model X7 se těší velké oblibě například v USA, kde se také vyrábí, nebo také v Rusku.

Právě ruský úpravce Lumma Design se na největší bavorské SUV zaměřil. Výsledkem je skutečně impozantní kreace s označením CLR X7. Rusové se soustředili čistě na design, techniku nechali ve zcela sériové podobě. Agresivní bodykit tak lze namontovat na jakoukoliv motorizaci včetně té základní, kterou je vznětový třílitrový 6válec xDrive30d.

24palcová kola z lehké slitiny vypadají tak akorát. Mimo jiné mají snižovat neodpruženou hmotnost vozu
Rusové se zaměřili čistě na design, techniku ponechali v sériové podobě

Součástí bodykitu jsou až 24palcová litá kola vlastního designu se sportovními pneumatikami, nástavce blatníků, které automobil rozšiřují o 10 centimetrů, nový přední a zadní nárazník, odtrhová hrana na pátých dveřích a střešní spoiler. Ve výsledku X7 od Lumma Design vypadá ještě mohutněji a dynamičtěji než vrcholné provedení od M Performance. Ruský úpravce umí na přání zákazníka také individuálně upravit interiér.

Videodojmy: BMW X7 je palác na kolech. A na takový kolos jezdí velmi slušně
Přečtěte si také:

Videodojmy: BMW X7 je palác na kolech. A na takový kolos jezdí velmi slušně

Základní cena bodykitu s 23palcovými koly činí v přepočtu 455 tisíc korun, přičemž české zastoupení za nejlevnější BMW X7 žádá 2 213 900 Kč s DPH.

Vstoupit do diskuse
  • Našli jste v článku chybu?