Indian Motorcycle vyhlašuje soutěž – svezte se, sdílejte, vyhrajte

14.07.2020
přidejte názor
Zdroj: Redakce

Indian Motorcycle, první americká motocyklová značka, zahájila kampaň testovacích jízd po celé Evropě, ve které mohou účastníci vyhrát exkluzivní a jedinečný výlet v roce 2021. Stačí do konce září absolvovat testovací jízdu u jakéhokoli autorizovaného dealera a sdílet zajímavou fotografii s motocyklem na sociálních sítích. Akce začíná dnes u všech dealerů značky Indian Motorcycle po celé Evropě i mimo ni. Vše, co zájemci musí udělat, je absolvovat zkušební jízdu a sdílet svou fotografii na sociálních sítích s označením svého dealera a hashtagem #IndianTestRide. Společnost Indian Motorcycle bude během kampaně monitorovat správně označené příspěvky a po jejím skončení vybere vítěze na základě kreativity a jedinečnosti příspěvků. Kromě toho, že si zájemci mohou vyzkoušet jakýkoliv nový model z nabídky značky Indian Motorcycle, mají šanci vyhrát jedinečný a nezapomenutelný zážitek. Navíc každý účastník automaticky získá exkluzivní hrnek Indian Motorcycle Test Rider. Melanie Dubois ze společnosti Indian Motorcycle vysvětluje smysl akce: „Není lepší způsob, jak poznat nový motocykl, než absolvovat zkušební jízdu. A v tom společně s našimi dealery zákazníky aktivně podporujeme. Každý, kdo v rámci této kampaně absolvuje zkušební jízdu, získá exkluzivní hrnek Test Rider, a zároveň může soutěžit o hlavní cenu - jedinečný a exkluzivní výlet s námi. Stačí se kreativním a unikátním způsobem podělit o svůj zážitek na sociálních sítích. Tak snadné to je. “ Čtyři vítězové z ce

  • cestu do a ze speciální destinace v EU
  • ubytování na čtyři noci včetně plné penze
  • zapůjčení motocyklu Indian na dvoudenní vyjížďku s průvodcem
  • profesionální fotografie a videa z celé akce

V nabídce testovacích motocyklů jsou všechny modely ze současné modelové řady značky Indian Motorcycle včetně populárního FTR 1200 a zcela nového Challengeru, stejně jako modelů Chieftain, Roadmaster, Dark Horse a Scout, takže si vybere skutečně každý.

Pro vyhledání nejbližšího dealera a rezervaci zkušební jízdy navštivte web www.indiancz.cz, kde se můžete podívat a nechat inspirovat fotkami ostatních jezdců, označenými hashtagem #IndianTestRide.

Vstoupit do diskuse
  • Našli jste v článku chybu?