eActros zvládá tvrdý každodenní provoz

přidejte názor
Autor: Redakce

Každodenní provoz vozidla Mercedes-Benz eActros ve službách poskytovatele logistických služeb firmy Schmitt v Rastattu nepřipouští žádné výpadky. Od začátku roku 2019 zde elektricky poháněný nákladní automobil odváží až 12 tun nákladu, přičemž absolvuje 12 jízd denně ve třech směnách s celkovým denním nájezdem 168 km. To vše k naprosté spokojenosti všech zúčastněných.

„Praktická aplikace nám ukazuje, že eActros perfektně vyhovuje pro rozvážkový provoz. Je to naprosto spolehlivé vozidlo vždy připravené vyjet, přičemž jeho dojezd bezpečně pokrývá každodenní pracovní vytížení,“ říká šéf společnosti Rainer Schmitt.

„eActros se u našich zkušených zákazníků v Německu a Švýcarsku pevně integroval do každodenního provozu. Toto vozidlo už najezdilo několik desítek tisíc kilometrů v čistě elektrickém provozu s akumulátory. Často plně naložené, v teple nebo chladu - vždy úspěšně plní své úkoly. To nás povzbuzuje v cíli umožnit od roku 2021 rozvážkový provoz bez emisí, a to i u těžkých nákladních vozidel,“ říká vedoucí Mercedes-Benz Trucks Stefan Buchner.

  • Žádné názory
  • Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?